کد خبر : 59656
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 78 بازدید

وصیت نامه های شهدا باید برای نسل جوان و نوجوان بازگو شود

  نماینده ولی فقیه در لرستان، امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون پاک شهدا خواند و گفت: برای صیانت از دستاوردهای شهدا باید وصیت نامه های شهدا برای نسل جوان بازگو شود. به گزارش میرملاس به نقل از شبستان ، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان، صبح  امروز(11 آبان) […]

2222-450x300

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون پاک شهدا خواند و گفت: برای صیانت از دستاوردهای شهدا باید وصیت نامه های شهدا برای نسل جوان بازگو شود.

به گزارش میرملاس به نقل از شبستان ، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان، صبح  امروز(11 آبان) در دیدار با خانواده های شهدای بخش کونانی شهر کوهدشت، گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه مرهون رشادت ها و از ایثارگری شهدا، خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران است.

 وی، با بیان اینکه شهدا از مکتب حسینی الگو گرفته بودند، افزود: هرآنچه که امروز مسلمانان دارند از برکت مکتب حسینی و عاشورایی است.

 حجت الاسلام میرعمادی، خاطرنشان کرد: امام حسین (ع)، امام تمام نیکی هاست و اشاعه مکتب حسینی مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است.

 وی، با بیان اینکه امروز صیانت از دستاوردهای خون شهدا تکلیف عموم مردم و مسئولان است، عنوان کرد: باید تلاش شود ارزش ها، آرمان ها وایثارگری های شهدا به نسل جوان و نوجوان جامعه منتقل شود.

 حجت الاسلام میرعمادی، با بیان اینکه وصیت نامه های شهدا میراث گرانقدری است، تصریح کرد: باید وصیت نامه های شهدا برای نسل جوان و نوجوان جامعه قرائت شود.

 نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: برای صیانت از دستاورد های خون پاک شهدا، امروز باید عموم مردم به خصوص نسل جوان و نوجوانان عمل به وصیت نامه های شهدا را در مسیر زندگی خود قرار دهند.

 حجت الاسلام میرعمادی، با تاکید بر ضرورت انتقال فرهنگ ایثار در جامعه، افزود: نهادینه شدن فرهنگ ایثار در جامعه مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است.

 وی، با اشاره به اینکه بخش کونانی شهرستان کوهدشت تعداد 20 شهید را تقدیم انقلاب کرده است، ابراز کرد: شهر کونانی سابقه علمی و دینی و مبارزاتی فراوانی دارد.

 حجت الاسلام میرعمادی، بیان کرد: این شهر در دوران ستم شاهی پناهگاه علما و روحانیون بوده و است.

 نماینده ولی فقیه در لرستان، خاطرنشان کرد: تقدیم تعداد 20 شهید والا مقام توسط مردم این شهر نشان دهنده عشق این مردم به امامت و ولایت است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :