کد خبر : 59670
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 36 بازدید

دشمنی استکبار بر سر عدالت‌خواهی و اعتقاد ملت ما است

  استاندار لرستان گفت: دشمنی استکبار بر سر عدالت‌خواهی و اعتقاد ملت ما است.  به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، «هوشنگ بازوند» در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: 13 آبان نماد استکبارستیزی ملت سرافراز ایران اسلامی است و این روز همیشه گرامی داشته می‌شود.  وی ادامه داد: مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی همیشه با رهنمودهای امام […]

1967-1

 

استاندار لرستان گفت: دشمنی استکبار بر سر عدالت‌خواهی و اعتقاد ملت ما است.

 به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، «هوشنگ بازوند» در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: 13 آبان نماد استکبارستیزی ملت سرافراز ایران اسلامی است و این روز همیشه گرامی داشته می‌شود.

 وی ادامه داد: مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی همیشه با رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری در مقابل استکبار جهانی و اسرائیل جنایتکار ایستادگی کرده‎اند.

 بازوند گفت: مسیر روشن و ریشه‎دار مبارزه با استکبار و استعمار پس از نیم قرن مبارزات اسلامی ملت ما، امروز به گفتمان جهانی تبدیل شده و جریان بیداری اسلامی را رقم زده است.

 استاندار ادامه داد: ایران اسلامی با اقتدار و سربلندی به عنوان پیشتاز بیداری اسلامی توانسته است الگویی از پیشرفت در پرتو وحدت و مقاومت را پیش چشم جهانیان ترسیم کند.

 وی اظهار کرد: دشمنی استکبار جهانی بر سرمسائل هسته‎ای ایران نیست بلکه بر سر عدالت خواهی و اعتقاد ملت ما است.

 استاندار یادآور شد: مسلمانان جهان نیز باید با الگوگیری از ایران اسلامی از ستم استکبار نجات یابند تا جریان حاکمیت دینی بر عالم گسترش یابد.

 

 

بازوند خاطرنشان کرد: اگر ما اکنون به عزت جهانی رسیده‎ایم برای آن است که ملت ایران پشت سر ولایت حرکت کرده و استکبار جهانی از وجود ولایت در ایران اسلامی و وحدت مردم ایران در هراس است.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :