کد خبر : 59802
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 249 بازدید

۴.۵ میلیارد تومان برای مقالبه با بیماری “زوال بلوط” به لرستان اختصاص یافت

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان برای مقابله با بیماری زوال بلوط به این استان خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، مهرداد غضنفری عصر چهار شنبه در جلسه احیای جنگلهای بلوط لرستان اظهار داشت: طی امسال چهار میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان اعتبار برای مقابلن ایه با […]

IMG13143940

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان برای مقابله با بیماری زوال بلوط به این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، مهرداد غضنفری عصر چهار شنبه در جلسه احیای جنگلهای بلوط لرستان اظهار داشت: طی امسال چهار میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان اعتبار برای مقابلن ایه با بیماری زوال بلوط به استان لرستان اختصاص یافته است.وی با بیانکه در مجموع در کل کشور ۲۵ میلیارد تومان برای مقابله با بیماری زوال بلوط جنگلها اختصاص یافته است عنوان کرد: این میزان اعتبار برای هفت استان مختلف کشور اختصاص یافته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان بیان داشت: تا کنون از مجموع این میزان اعتبار اختصاص یافته در کشور ۱۶ میلیارد تومان تخصیص یافته که سهم لرستان از این میزان چهار میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان بوده است.

غضنفری با بیان اینکه استان لرستان در زمینه تخصیص این اعتبارات استان دوم بعد از استان ایلام بوده است عنوان کرد: در مجموع در پهنه ۷۵ تا ۱۰۰ درصد خسارات، بیش از ۵۰ هزار هکتار از جنگلهای استان لرستان دچار خسارت شده اند.

وی همچنین از اختصاص ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سایر اعتبارات منابع طبیعی برای مقابله با بیماری زوال بلوط جنگلهای لرستان خبر داد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ع م امرایی در گفته :

با سلام ، پیشنهاد میشود در دامنه کوهها و در حریم مراتع با کندن کانال با عرض و طول و عمقِ مناسب از هدر رفت روان آبهای حاصل از باران جلو گیری شود

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام جناب اقای غضنفری چگونه این پول رو میخواید خرج کنید

[پاسخ]

دردمند در گفته :

[جناب غضنفری.نکنه باز در حد حرف و روی کاغذ باشه.لطف کنید ضریب حفاظتی و امکانات منابع طبیعی شهرستانها بخصوص کوهدشت را افزایش بدید.و شناسنامه های زراعی صادر شده در کوه وکمر و جنگل و مرتع را در کوهدشت باطل کنید.

[پاسخ]

علی مردان امرای در گفته :

سلام بر دوست عزیزم مهرداد غضنفری انشالله سلامت باشی یاد دوران اول انقلاب بخیر

[پاسخ]

مرغدار در گفته :

جناب مهندس ضمن تشکر وخسته نباشی از زحمات بی شائبه حضرتعالی ؛استدعا دارم یه گوشه چشمی هم بر این صنف پر استرس ودر حال ورشکسته مرغداران داشته باشی .پایدار و پیروز باشید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :