کد خبر : 5989
تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 163 بازدید

جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشگاههای فنی و حرفه ای كشور در خرم آباد برگزار می شود

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر دانشگاه فنی و حرفه ای پسران خرم آباد از برگزاری جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشكده ها و آموزشكده های فنی و حرفه ای پسران كشور در خرم آباد خبر داد. ‘نادر طرهانی نژاد’ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: این جشنواره با حضور […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر دانشگاه فنی و حرفه ای پسران خرم آباد از برگزاری جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشكده ها و آموزشكده های فنی و حرفه ای پسران كشور در خرم آباد خبر داد.

‘نادر طرهانی نژاد’ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: این جشنواره با حضور 700 نفر از دانشجویان دانشگاههای فنی و حرفه ای سراسر كشور در 12 رشته برگزار می شود.

وی با اشاره به اینكه دانشجویان در رشته های قرآن در بخش قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، ترجمه،‌تفسیر و حفظ،‌ نهج البلاغه،‌ نقاشی،‌ كتابخوانی،‌ كاریكاتور، عكاسی، شعر و خوشنویسی با هم به رقابت می پردازند، اظهار داشت: به نفرات اول ت سوم و در بخی رشته ها تا نفر چهارم نیز هدایایی داده خواهد شد.

وی تصریح كرد: این جشنواره از دهم تا 14 تیرماه سال جاری با سخنرانی نماینده ولی فقیه در لرستان و رییس دانشكده فنی و حرفه ای كشور برگزار می شود.

طرهانی نژاد افزود: افتتاحیه این جشنواره نیز روز 11 تیرماه با حضور 87 دانشگاه از سراسر كشور آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه در مجموع 800 نفر به عنوان میهمان و شركت كننده در این جشنواره شركت می كنند،‌ گفت: در هر رشته دو تا سه نفر به عنوان مربی بومی و یك سر داور از تهران این جشنواره را داوری می كنند.

وی برپایی نمایشگاههای صنایع دستی و كتاب، محصولات فرهنگی، ‌بازدید از قلعه فلك الافلاك،‌ اماكن دیدنی و تفریحی، برپایی جنگ شادی و چاپ كتاب این جشنواره را از دیگر برنامه های جانبی این جشنواره عنوان كرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :