کد خبر : 60166
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 482 بازدید

انتقاد شدید از شایعات درباره مرتضی پاشایی

     ترانه‌سرای آثار مرتضی پاشایی خواننده پاپ از بهبود نسبی حال وی خبر داد. مهرزاد امیرخانی با انتقاد از شایعات مطرح شده درباره وضعیت جسمی مرتضی پاشایی خواننده پاپ که این روزها در یکی از بیمارستان‌های تهران به سر می‌برد، افزود: پلاکت خون پاشایی افزایش یافته و وضعیت این خواننده پاپ بهتر از دو […]

 

35467_777

 

 ترانه‌سرای آثار مرتضی پاشایی خواننده پاپ از بهبود نسبی حال وی خبر داد.

مهرزاد امیرخانی با انتقاد از شایعات مطرح شده درباره وضعیت جسمی مرتضی پاشایی خواننده پاپ که این روزها در یکی از بیمارستان‌های تهران به سر می‌برد، افزود: پلاکت خون پاشایی افزایش یافته و وضعیت این خواننده پاپ بهتر از دو روز گذشته است.

وی با بیان اینکه پاشایی از شایعات مطرح شده درباره وضعیت عمومی خود ناراحت است، توضیح داد: وضعیت این خواننده در دو روز گذشته بهتر شده اما متاسفانه برخی با دامن زدن به شایعات، بر روحیه این خواننده اثرات منفی می‌گذارند.

ترانه‌سرای آثار پاشایی از مردم درخواست کرد برای این خواننده دعا کنند تا وضعیت عمومی وی بهبود یابد.

مرتضی پاشایی مدتی است که از بیماری سرطان رنج می‌برد و روند درمانی وی همچنان ادامه دارد. این خواننده در روزهای اخیر در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران به سر می‌برد.

پاشایی ۳۰ ساله تاکنون آلبوم‌های گل بیتا، یکی هست و اسمش عشقه را به بازار عرضه کرده است.وی همچنین تیتراژ نگران منی را برای برنامه ماه عسل اجرا کرده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

باید با باشگاه خبرنگاران جوان که بنگاه انتشار اخبار کذب هست رو تعطیل کرد
این اولین بارشون نیست
امیدواریم اقای سرافراز یه فکری به حال این باشگاه کنن

[پاسخ]

دوستدار هنر در گفته :

براي بهبود وضعيت آقاي پاشايي : واقعا از صميم قلب صلوات

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :