کد خبر : 60213
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 305 بازدید

تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر: تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است    رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ساماندهی خیرین و تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پانا،فرحناز رافع در مراسم اجرای طرح […]

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است

 

 رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ساماندهی خیرین و تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است.
 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پانا،فرحناز رافع در مراسم اجرای طرح سفرنامه سلامت در شهرستان کوهدشت افزود: ساماندهی خیرین و تشکیل بانک خیرین سلامت از اهداف بلندمدت سازمان داوطلبان هلال احمر است.
وی هدف عمده از اجرای این طرح را پر کردن شکافهای موجود در حوزه سلامت عنوان نمود و خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم سفرنامه سلامت و امید را به تدریج و تا پایان سال در سطح ملی گسترش و تعمیم دهیم.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همچنین گفت : در این سفرنامه ها اهدافی همچون کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ، ایجاد رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم و نیز ارتقاء سطح و فرهنگ سلامت اقشار آسیب پذیر در جامعه با رویکرد آموزشی و پیشگیری در حوزه سلامت دنبال می شود.
رافع افزود: : با اجرای سفرنامه سلامت و امید در هر استان، یک خانه داوطلب سلامت و امید هم در هر شهرستان تشکیل می شود تا در حوزه تخصصی سلامت به مردم خدمت ارائه داده شود.
وی همچنین گفت: سفرنامه سلامت و امید در سال 93 به مرحله اجرا رسید و بر اساس آن مقرر شد که این طرح را به صورت آزمایشی در 48 شهرستان در12 استان کشور به اجرا در بیاوریم.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور مقصد های بعدی اجرای این طرح را استانهای کرمانشاه، ایلام، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، خوزستان و کرمان عنوان کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :