کد خبر : 60361
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 638 بازدید

تمام استخدامی ها اسفند امسال مشغول به کار می شوند

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: تمام کسانی که مراحل استخدامی را به شکل قانونی پشت سر گذاشته اند از اسفندماه امسال مشغول به کار می شوند. به گزارش میرملاس نیوز، محمد باقر نوبخت شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و اشتغال استان فارس در شیراز افزود: در مقطعی به دلیل […]

81384466-6073305

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: تمام کسانی که مراحل استخدامی را به شکل قانونی پشت سر گذاشته اند از اسفندماه امسال مشغول به کار می شوند.

به گزارش میرملاس نیوز، محمد باقر نوبخت شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و اشتغال استان فارس در شیراز افزود: در مقطعی به دلیل اینکه ردیف بودجه برای تامین حقوق افراد پذیرفته شده پیش بینی نشده بود امکان جذب این افراد ممکن نبود و تصمیم گرفتیم مطالعاتی در این زمینه انجام شود تا در پرداخت حقوق و مزایای آنها با مشکل مواجه نشویم.

وی ادامه داد: بنابراین با توجه به پیش بینی ردیف بودجه در سال ۹۴، اجازه استخدام و شروع به کار این افراد به استان ها داده شد و بنابراین این افراد از اسفند امسال فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

باتشکر از آقای نو بخت خبر خوشحال کننده ای است برای جوانان پذیر فته شده ای که ماههاست بلا تکلیفند

باران در گفته :

علی جان بهتره بگید سالها بلا تکلیفی نه ماهها چون الان دوساله که ……

ناشناس در گفته :

سلام از تیزبینی ودقت شما متشکرم حق با شماست دوست عزیز

ناشناس در گفته :

امیدواریم مسئولان استانداری لرستان هم به وعده خود مبنی بر بکارگیری پذیرفته شدگان زیر مجموعه خود استانداری (فرمانداریها و بخشداریها) در آذرماه و دیماه عمل نمایند.

ناشناس در گفته :

زوده آقای نوبخت…هنوز دو سال از قبولی گذشته.میذاشتید بچه هاشون بزرگ میشدن به جای باباشون شروع به کار میکردن

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :