کد خبر : 60549
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 238 بازدید

پتروشیمی کوهدشت چشم انتظار مجوز زیست‌محیطی

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست لرستان از صدور مجوز احداث پتروشیمی کوهدشت در شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد.   مهرداد فتحی بیرانوند در گفت‎وگو با  ایسنا ، درباره مجوز زیست‌محیطی پتروشیمی کوهدشت، بیان کرد: مکان اولیه‎ای که برای استقرار این پتروشیمی در نظر گرفته شده بود، شاخص‎های زیست‌محیطی برای اخذ […]

80861_orig

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست لرستان از صدور مجوز احداث پتروشیمی کوهدشت در شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد.

 

مهرداد فتحی بیرانوند در گفت‎وگو با  ایسنا ، درباره مجوز زیست‌محیطی پتروشیمی کوهدشت، بیان کرد: مکان اولیه‎ای که برای استقرار این پتروشیمی در نظر گرفته شده بود، شاخص‎های زیست‌محیطی برای اخذ مجوز را نداشت برای همین برای آن مجوز صادر نشد.

 وی افزود: قرار است شهرک صنعتی این شهرستان تخصصی شود و 80 هکتار زمین از آن به این پتروشیمی اختصاص داده شود.

 

فتحی بیرانوند ادامه‌داد: بعد از طی این رویه مجوز اولیه استقرار پتروشیمی در شهرک صنعتی کوهدشت صادر می‎شود و مشکلی برای آن وجود ندارد.

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

دیدبان در گفته :

انشالله که این مطلب صادق باشد و بخشی از مشکلات شغلی کوهدشت عزیز را حل نماید. ولی سوال این است که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد پروژهایی که نیاز بدیهی که مردم هستند مانند آب و گاز و جاده که مطالعات آنچنان پیچیده ای لازم ندارند این همه وقت برده اند وای به به حال پتروشیمی. احتمالاً نوه هایم در این شرکت بعنوان اولین کارگران یا مهندسین مشغول بکار شوند. اگر بلایی از آسمان نازل نشود!

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

حکایت های مدیریتی

عقاب و كلاغ ها

——————————————————————————–

متن حكايت

عقاب پيري در اثر كهولت به حال مرگ افتاده بود و در حالي كه آخرين نفسهايش را مي كشيد كلاغ هايي را ديد كه بر گردش حلقه زده و قصد داشتند لاشه اش را بخورند.

عقاب تيز پرواز و مغرور كه هرگز خود را چنين خوار و ضعيف نديده بود به خشم آمد و از آخرين نيرويش مدد گرفت و به آنها حمله كرد. كلاغ هاي ترسو و بزدل پا به فرار گذاشتند. عقاب پير حتي در حال مرگ نيز از قدرت خويش خبر داشت اما كلاغ هاي بزدل با آنكه تعدادشان زياد بود مقاومت را جايز ندانستند و فرار كردند.

شرح حکایت
…………………………………………………………………………………………………….

مشكلات و مسائل بي شباهت به كلاغ هاي بيمناك نيستند به شرطي كه همچون عقاب به آنها حمله ور شويم.

مشكلي نيست كه آسان نشود مرد آنست كه هراسان نشود

كليدواژه‌ها : اراده ؛ قدرت ؛ اعتماد به نفس ؛ حل مسئله ؛ روش برخورد با مسائل ؛ موفقيت

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

واقعیت این است که طرح هایی مثل پتروشیمی بلند مدت بوده و برای چشم انداز آینده شهرستان قابل اتکا هستند. اگر مسئولان محترم میخواهند مشکل بیکاری را در کوهدشت در کوتاه مدت حل کنند باید به فکر راهکارهای دیگری باشند وگرنه امیدوار کردن مردم به حل مشکل بیکاری به وسیله پتروشیمی فقط عوامفریبی است.

[پاسخ]

پرسشگر در گفته :

امیدواریم امید ب خدا ک هرچه سریعترشاهدکلنگ زنی ودرادامه ب بارنشستنش باشیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :