کد خبر : 60600
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

خانواده های معظم شهدا سرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند

  خانواده های معظم شهداءسرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند     امام جمعه كوهدشت گفت: خانواده های معظم شهدا ء سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و دیدار با خانواده های معظم آنها را توفیقی برای مسوولان است. به گزارش میرملاس نیوز، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی در دیدار با خانواده معظم چند تن از شهدای بخش […]

و

 

خانواده های معظم شهداءسرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند   

 امام جمعه كوهدشت گفت: خانواده های معظم شهدا ء سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و دیدار با خانواده های معظم آنها را توفیقی برای مسوولان است.

به گزارش میرملاس نیوز، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی در دیدار با خانواده معظم چند تن از شهدای بخش مرکزی شهرستان کوهدشت افزود: افتخارات امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدااست.
 وی افزود: دیدار با خانواده شهدا یکی از تاکیدات مهم مقام معظم رهبری و گامی کوچک در پاسداشت شجاعت و از خودگذشتگی های آنان است.
وی خانواده معظم شهدا را بازوان توانمند و معنوی ترین پشتوانه اعتقادی نظام دانست و افزود: خون شهیدان والامقام وصبر و بردباری خانواده های معزز آنان بود که عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
در این دیدارها مشکلات خانواده معظم شهدا مورد بررسی قرار گرفت و در پایان نیز با اهداء لوح و هدایایی از این خانواده ها تجلیل به عمل آمد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جناب طهماسبی خسته نباشی

[پاسخ]

رومشکانی در گفته :

سلام برنماینده ولایت فقیه برادرارزشمند حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی . امیدوارم کلیه مسئولین شهرستان های کوهدشت و رومشکان .یک درصد مثل تو فکر وعمل کنند

[پاسخ]

جعفرسوری ازقم در گفته :

سلام ودرودخدابرعلام زاهدوپدری دلسوزبرای تمام اقشارمخصوصاخانواده های شهدابنده به عنوان یک فرزندشهیدازحضرتعالی تشکرمیکنم وازراه دوردست شمارامیبوسم نجابت شمانشانه اصالت خانوادگی شماست که برهیچ کس پوشیده نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :