کد خبر : 60666
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 395 بازدید

27 دکه غیرمجاز در کوهدشت تخریب شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت،سرهنگ رستمی خبر داد: 27 دکه غیرمجاز در کوهدشت تخریب شدند. فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: در اجرای دستور دادستانی کوهدشت لرستان 27 دکه و اتاقک‌هایی که به صورت غیرمجاز در حریم محور شمال غرب به جنوب غرب این شهرستان ساخته شده بودند، تخریب شد. به گزارش میرملاس نیوز/سرویس خبر و رسانه، […]

1416340531_2014-11-18_114422

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت،سرهنگ رستمی خبر داد: 27 دکه غیرمجاز در کوهدشت تخریب شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: در اجرای دستور دادستانی کوهدشت لرستان 27 دکه و اتاقک‌هایی که به صورت غیرمجاز در حریم محور شمال غرب به جنوب غرب این شهرستان ساخته شده بودند، تخریب شد. به گزارش میرملاس نیوز/سرویس خبر و رسانه، سرهنگ علی رستمی ظهر امروز در این خصوص گفت: در راستای اجرای قانون و دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت تخریب 27 دکه و اتاقک‌های غیرمجاز روستای سعادت آباد ابوالوفا که در حریم محور شمال غرب به جنوب غرب این شهرستان ساخته شده بود، انجام گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت با اشاره به اجرای حکم تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی که باعث سد معبر، ایجاد مزاحمت، تجمع اراذل و اوباش و اقدام به فروش مواد مخدر می‌کردند، گفت: این حکم قضائی با حضور نماینده تام‌الاختیار دادستانی و همکاری اداره راه کوهدشت در روستای سعادت آباد ابوالوفا این شهرستان به مرحله اجرا در آمد. رستمی با بیان اینکه این اقدام موجب رضایتمندی اهالی و مسئولان کوهدشت قرار گرفت، از شهروندان خواست، اینگونه موارد را از طریق تلفن 110 به این پلیس اطلاع دهند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سید امیر حسین مومنی در گفته :

جناب سرهنگ خسته نباشید خود وهمکارانت درپناه جق سربلند باشید

[پاسخ]

همشهري كوهدشتي در گفته :

جناب سرهنگ ضمن عرض سلام و خسته نباشيد،خواهش ميكنم به خاطر حفظ حرمت همشهريان و جلوگيري از گسترش بي بند و باري و پخش مواد افيوني به طور جدي پيگير اين قضيه و موارد مشابه باشيد.مخصوصاً در منتهي اليه خيابانهاي بوعلي و فدوسي.

[پاسخ]

ياري صنعت معدن و تجارت در گفته :

جناب سرهنگ عزيز ضمن عرض خدا قوت خداوند متعال به شما عزت و سربلندي اعطا نماييد

[پاسخ]

شیرمحمدی در گفته :

با عرض سلام و احترام خدمت جناب سرهنگ رستمی که واقعا با تلاشهای شبانه روزی خود و همکارانشان بستر امن و ارامش رو برای شهروندان فراهم کرده اند .انشااله که با اجرای این طرحهای ارتقا امنیت اجتماعی بتوان این شهرستان رو به محیطی امن برای سرمایه گذاری سرمایه داران که خود موجب اشتغال و ارامش میشود تبدیل کرد.درود بر سبز پوشان خستگی ناپذیر در پایان از نیروهای خدوم پلیس اطلاعات و امنیت نیز تشکر ویژه میکنیم و همچنین رییس پلیس محترم فتای شهرستان که در بحث تکریم ارباب رجوع و همچنین تلاشهای بی وقفه شان که موجب ارامش روحی و روانی شهروندان گردیده اند.به امید ایران مانا و همیشه سرافراز .

[پاسخ]

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

خدا قوت خسته نباشید

[پاسخ]

حشمت اله نجفی (سوری ) در گفته :

جناب سرهنگ ضمن عرض سلام و خسته نباشید،خواهش میکنم به خاطر حفظ حرمت همشهریان و جلوگیری از گسترش بی بند و باری و پخش مواد افیونی به طور جدی پیگیر این قضیه و موارد مشابه باشید.مخصوصاً در منتهی الیه خیابانهای بوعلی و فدوسی

[پاسخ]

با عرض سلام و خسته نباشد
جناب سرهنگ لطفا فكرى به حال ورد سارقانى كه به وضوح در شهر با ماشينهاى گرانقيمت
جولان ميدهندو به راحتى به الگوى نوجوانان تبديل شده اند انجام دهيد

[پاسخ]

شهروند در گفته :

چه ژست جانانه ای،خدانگهدارت باشد سرهنگ پاسدار مقتدر

[پاسخ]

امرایی در گفته :

لطفا فکری هم به حال این همه دکه داخل شهر چقابل هم بکنید….نمای شهر را به هم زده ..آدم حالش به هم میخوره…

[پاسخ]

شهروند در گفته :

ضمن عرض ادب ، خسته نباشی وتشکر ویژه خدمت سرهنگ عزیز وکلیه همکاران زحمتکشو خدومت ،لطفا به حال مغازه های که با اسم های مختلف اقدام به فروش مواد مخدرنموده که باعث کلیه آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی و…..وسلب آسایش وآرامش همسایه های بیگناه میگردد فکری جمیل وعجیل عنایت بفرماییدتا دعای خیر این همشهری ها بدرقه راه ماندگارتان باشد.انشاا…………………….

[پاسخ]

سید فردین امینی در گفته :

با عرض سلام و خسته نباشید خدت جناب سرهنگ رستمی و همکاران زحمت کش ایشان. امیدوارم با چنین اقداماتی آرامش و امنیت کامل را به کوهدشت برگردانید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :