کد خبر : 60678
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 121 بازدید

صرف بالغ بر 126 میلیارد جهت اشتغالزایی مددجویان لرستان

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، تلاش برای خود کفایی مددجویان را از برنامه های محوری کمیته امداد استان خواند و گفت: امسال بالغ بر 126 میلیارد ریال جهت خودکفایی مددجویان این استان هزینه شده است. به گزارش میرملاس به نقل از شبستان، ولی الله منتظری، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، صبح امروز(28آبان) در […]

IMG12484164

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، تلاش برای خود کفایی مددجویان را از برنامه های محوری کمیته امداد استان خواند و گفت: امسال بالغ بر 126 میلیارد ریال جهت خودکفایی مددجویان این استان هزینه شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از شبستان، ولی الله منتظری، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، صبح امروز(28آبان) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: توانمند سازی و خودکفایی مددجویان از برنامه های محوری کمیته امداد استان لرستان است.

 وی، افزود: در این راستا پس از استعدادیابی، در قالب دوره های آموزشی با همکاری نهادهایی چون فنی و حرفه ای استان جهت توانمند سازی مددجویان تحت حمایت اقدام می شود.

 منتظری، تصریح کرد: پس از توانمند سازی مددجویان، طرح های خود کفایی با ارائه تسهیلات و نظارت کارشناسان کمیته امداد استان برگزار می شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، یادآور شد: امسال بالغ بر یک هزار و 455 طرح اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد در استان لرستان اجرا شده است.

 وی، خاطرنشان کرد: جهت اجرایی شدن این تعداد طرح تاکنون اعتباری بالغ بر 126 میلیارد و 194 میلیون ریال هزینه شده است.

 منتظری، ابراز کرد: توانمند سازی مددجویان و تقویت اقتصاد این خانواده های تاثیر مستقیم در اقتصاد عمومی جامعه و ارتقای فرهنگی دارد.

وی، یادآور شد: توانمند سازی مددجویان کمیته امداد و هدایت مشاغل آنها همچنین مسیر خود کفایی این خانواده ها را هموار خواهد کرد.

 این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: طرح های اشتغالزایی کمیته امداد استان لرستان در رشته های خدماتی، دامپروری، کشاورزی، باعذاری و صنایع دستی بوده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

دیدبان در گفته :

ای کاش کمی هم پول صرف آشغال زدایی از معابر شهرمان می کردید!جناب!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :