کد خبر : 60937
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 370 بازدید

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس خبر داد: اختصاص اعتبار برای آزادسازی قلعه فلک‎الافلاک

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس گفت: تغییر فضای شهر خرم‎آباد، مشکل لاینحل اشتغال را نیز برطرف می‎کند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ایرج عبدی در این خصوص عنوان کرد: برای آزادسازی قلعه با وزیر دفاع جلسه‎ای در مجلس داشتیم و قرار شد اعتباری برای آن در نظر گرفته شود. وی با بیان […]

قلعه

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس گفت: تغییر فضای شهر خرم‎آباد، مشکل لاینحل اشتغال را نیز برطرف می‎کند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ایرج عبدی در این خصوص عنوان کرد: برای آزادسازی قلعه با وزیر دفاع جلسه‎ای در مجلس داشتیم و قرار شد اعتباری برای آن در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه برای آزادسازی قلعه 70 میلیارد تومان اعتبار نیاز است، اضافه کرد: در حال حاضر خیابان‎ها و فضای اطراف قلعه در اختیار ارتش بوده و هر مغازه‎ای که در آن اطراف هست به کار تعمیر لباس نظامی مشغولند. با تغییر کاربری این مغازه‎ها، می‎توان آنها را به رستوران تبدیل کرد.

عبدی ادامه‌داد: با این کار جنب و جوشی در شهر ایجاد شده و باعث بالابردن امید در مردم می‎شود. در حال حاضر عوامل اجرایی و شورای شهر در حال برنامه‎ریزی هستند که از این پتانسیل‎های مغفول مانده استفاده کنند.

نماینده مردم خرم‎آباد افزود: تغییر فضای شهر باعث ایجاد امید به آینده می‎شود و این سیاست‎ها در حوزه اشتغال نیز که مشکل لاینحل 20 ساله شده و وضع واقعاً گرفتارکننده‎ای دارد موثر خواهد بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نيما در گفته :

ظاهرا مشكل اشتغال لرستان حل نشدنيست لطفا به فكر نجات قلعه باشيد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :