کد خبر : 60950
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 352 بازدید

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع): ۳۷ درصد جمعیت استان بسیجی فعال و عادی هستند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: در قالب اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی سپاه ابوالفضل (ع) لرستان بیش از دو هزار و ۱۶۷ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، مرتضی کشکولی در جمع خبرنگاران، بیان کرد: طی امسال بیش از ۷۰ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اجرایی شده است. […]

کشکولی

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: در قالب اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی سپاه ابوالفضل (ع) لرستان بیش از دو هزار و ۱۶۷ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، مرتضی کشکولی در جمع خبرنگاران، بیان کرد: طی امسال بیش از ۷۰ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اجرایی شده است.

وی همچنین به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: در مجموع برای اجرای این طرح‌ها بیش از 13.5 میلیارد تومان هزینه شده است.

سردار کشکولی با بیان این‌که در قالب اجرای این طرح‌ها بیش از دو هزار و ۱۶۷ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است، اظهار کرد: طی امسال ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات از طرف بانک مهر به کارمندان در استان پرداخت شده که این میزان تسهیلات به هزار و ۴۵۰ نفر پرداخت شده است.

وی به پرداخت یازده میلیارد تومان تسهیلات به بسیجیان استان از سوی بانک مهر لرستان اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر ۳۷ درصد جمعیت استان بسیجی فعال و عادی هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اعزام بیش از دو هزار و ۳۸۵ دانشجوی استان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم سطح استان برای انجام کارهای فرهنگی و عمرانی، دو هزار و ۸۶۹ دانش‌آموز به اردوهای طرح هجرت و اعزام بیش از ۱۴ هزار دانش‌آموز در قالب ۳۵ اکیب دانش‌آموزی به اردوهای راهیان نور را از دیگر فعالیت‌های سپاه استان بیان کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کريم امرايي در گفته :

سردار دلاور و بي ادعا محبوب دل بسيجيان سربلند و پايدار باشي انشاالله

[پاسخ]

بسیجی در گفته :

درود خدا بر سردار کشکولی امید وارم درپناه خدا باشید

[پاسخ]

حمیدازدبخت در گفته :

تقدیم به همرزمان شهدا:::
شهدا نماد ظلم ستیزی و دفاع از حق وعدالت هستند پس همرزمان شهید به خود ببالند

[پاسخ]

م دلفانی در گفته :

سردار بی ادعا، ای کسی که به درستی و شایستگی همرزم و فرماندهی برای شهدای این دیار بودی و بسیجی و سیجیان گوش به فرمانت بودند و هستند….
از بسیج و دردهای بسیجیان مخلص شهرت آیا خبر داری؟ اگر باخبری که دیگر حرفی نیست و اگرنه وقتی بگذار تا ببینی اینجا چه خبر است. تاشناس و تصادفی و در امنیت بپرس تا…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :