کد خبر : 60970
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 69 بازدید

همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان در امارات برگزار می‌شود

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد از برگزاری همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان در امارات خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، حسین سلاح‌ورزی در این رابطه گفت: به منظور معرفی فرصت‌ها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان لرستان در حوزه‌های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری و همچنین محصولات لرستان […]

 IMG16511852

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد از برگزاری همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان در امارات خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، حسین سلاح‌ورزی در این رابطه گفت: به منظور معرفی فرصت‌ها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان لرستان در حوزه‌های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری و همچنین محصولات لرستان که قابلیت صادراتی دارند همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: این همایش اواسط آذرماه جاری با حضور لرستانی‌ها و ایرانی‌های مقیم دوبی و سایر شیخ‌نشین‌های امارات متحده عربی، در شهر دوبی برگزار می شود.

سلاح ورزی با اشاره به این‌که برنامه‌ریزی این سفر توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد و با همراهی لرستانی‌های مقیم امارات انجام شده است، افزود: این همایش با حضور استانداری لرستان و مدیران اجرایی مربوطه و در راستای اطلاع‌رسانی وجود شرایط مساعد و مناسب در لرستان به ایرانی‌های خارج از کشور برگزار خواهد شد.

سلاح‌ورزی با بیان اینکه در حاشیه‌ این همایش نمونه‌محصولات و تولیدات لرستان عرضه و به نمایش درخواهد آمد، گفت: همچنین صنعتگران و بازرگانان لرستانی که دارای محصولات و تولیدات با قابلیت صادراتی هستند نیز برای توسعه و افزایش صادرات غیر نفتی استان لرستان با هموطنان و تجار علاقمند مقیم کشور امارات مذاکره و رایزنی خواهند کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آساره در گفته :

از جناب اقای دوستی تشکر می کنیم

[پاسخ]

چه ربطی به دوستی داره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :