کد خبر : 61030
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,560 بازدید

جزییات بیشتر از حمله دانش آموز به معلم خود/بر اثر اصابت چاقو به شاهرگ ، معلم جان باخت+عکس

جزییات بیشتر از حمله دانش آموز به معلم خود/بر اثر اصابت چاقو به شاهرگ ، معلم جان باخت+عکس   دانش‌آموز یکی از دبیرستان‌های بروجرد با چاقو به معلم خود حمله کرد و چند ضربه چاقو به وی زد که متاسفانه باعث مرگ معلم شد!..    به گزارش میرملاس نیوز، محسن خشخاشی از فرهنگیان زحمتکش بروجردی […]

جزییات بیشتر از حمله دانش آموز به معلم خود/بر اثر اصابت چاقو به شاهرگ ، معلم جان باخت+عکس

 

دانش‌آموز یکی از دبیرستان‌های بروجرد با چاقو به معلم خود حمله کرد و چند ضربه چاقو به وی زد که متاسفانه باعث مرگ معلم شد!..


khashkhashi 
 به گزارش میرملاس نیوز، محسن خشخاشی از فرهنگیان زحمتکش بروجردی روز گذشته جلوی کلاس درس، از سوی یکی از دانش‌آموزانش مورد حمله قرار گرفت و یکی از ضربات چاقو به شاه‌رگ وی اصابت نمود.
به دنبال حضور یکی از اولیای دانش‌آموزان به دبیرستانی در بروجرد ، فرزند این شخص به دفتر فرا خوانده می‌شود و وقتی ولی دانش‌آموز به وی می‌گوید که یکی از معلمانش به نام آقای خشخاشی از اوضاع درسی وی رضایت ندارد، این دانش‌آموز عصبانی شده و به سوی کلاس این فرهنگی زحمتکش می‌رود.
دانش‌آموز عصبانی که پایه اول این دبیرستان بود ، معلم را مورد اصابت چند ضربه چاقو قرار می‌دهد و از مدرسه متواری می‌شود.
یکی از ضربات چاقو به شاه‌رگ محسن خشخاشی دبیر زحمتکش این آموزشگاه اصابت می کند که به دلیل خون‌ریزی زیاد، به حالت کما می‌رود.
حدود ساعت ۱۱ پیش از ظهر معلم آسیب دیده که دبیر فیزیک دبیرستان حافظی بروجرد بود به بیمارستان شهید چمران بروجرد منتقل شد.
به دنبال وخیم شدن حال وی بر اثر خون‌ریزی زیاد، به بخش ccu بیمارستان منتقل شد و جراحی لازم روی وی صورت پذیرفت، اما متاسفانه حدود ساعت ۲۰ شب فوت کرد.
دانش‌آموز ضارب نیز از صبح دیروز متواری شده و مطابق اظهارات خانواده‌اش دارای مشکلات روحی و روانی بوده اما این ادعا هنوز تأیید نشده است.
پلیس بروجرد و استان چند گروه ویژه را مأمور پیدا کردن دانش‌‌آموز قاتل که ۱۵ سال دارد نموده و شماری از دانش‌آموزان حاضر در کلاس که شاهد این حادثه بوده‌اند را نیز احضار کرده است.
قابل ذکر است مرحوم خشخاشی متأهل و دارای یک فرزند خردسال می‌باشد. روحش شاد باد.
خبر از:فرهاد داودوندی
درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :