کد خبر : 61076
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 290 بازدید

رونمایی از سه اثر دینی و فرهنگی از نویسندگان کوهدشتی

    به گزارش اختصاصي ميرملاس ؛ در اين مراسم که با حضور حجه الاسلام طهماسبي امام جمعه شهرستان، محمدي فرماندار کوهدشت و جمعي از مسئولين ادارات  شهرستان به ميزباني اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و اداره  آموزش و پرورش در دبيرستان استعدادهاي درخشان به مناسبت هفته ي کتاب و کتابخواني برگزار شد ، ابتدا […]

 IMG_7394

 

به گزارش اختصاصي ميرملاس ؛ در اين مراسم که با حضور حجه الاسلام طهماسبي امام جمعه شهرستان، محمدي فرماندار کوهدشت و جمعي از مسئولين ادارات  شهرستان به ميزباني اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و اداره  آموزش و پرورش در دبيرستان استعدادهاي درخشان به مناسبت هفته ي کتاب و کتابخواني برگزار شد ، ابتدا امام جمعه  شهرستان ضمن تبريک اين روز بر اهميت کتاب و کتابخواني تاکيد کردند و فرمود که در قرآن کريم بيش از 230 بار به اسم کتاب ( قرآن کريم) اشاره شده است و اين نشانه اهميت و ارزش کتاب بوده است .

وي در ادامه تمام علم و پيشرفت بشريت را مديون کتاب دانست و گفت : کتاب مقدس است. ايشان همچنين گفت که دانش آموزان سعي کنند از کتاب هاي مختلف استفاده بيشتري بکنند[ البته کتب مفيد] .

نماينده ولي فقيه در ادامه فرمودند : مسئولين براي علم و فضيلت مردم تلاش بيشتري داشته باشند و به معرفي کتابخوان ها و کتابدارهاي نمونه بپردازند.

 دربخش از اين مراسم آقاي داريوش جعفري مدير مسئول ماه نامه پيشوک ضمن اشاره به اهميت مطالعه براي کودکان و نوجوانان، گفت: بايستي فرزندامان را از همان سنين طفوليت به کتابخواني عادت دهيم وي همچنين گفت که تحقيقات نشان داده است که کودکان از همان بدو تولد مي توانند مطالعه کنند .

در بخش ديگري از اين مراسم فرماندار کوهدشت ضمن خسته نباشيد به برگزارکنندگان مراسم گفت : فرهنگيان، نسل جوان ما را مطالبه گر و جوينده تربيت کنند و جوانان را در جهت مکارم اخلاق برگرفته از اخلاق اسلامي هدايت کنند.

محمدي در ادامه گفت : اخلاق گوهر وجودي انسان است و اگر کرامت انسان با مطالبه و شناخت باشد مترادف با نيازهاي بشري خواهد بود.

درادامه مراسم نماينده ولي فقيه از سه اثر:

 زلال انديشه نوشته سلطانعلي قادري

زبان زدها و کنايه هاي لکي نوشته عباس اسدي

حوزه معنايي عقل در قرآن کريم نوشته خانم  فريبا مرادپور

 رونمايي کرد و در پايان مراسم از دانش آموزان نمونه ، خانم ها: پگاه دوسته پور – فائزه صادقي- مرجان رضايي- کوثر نورالهي و فاطمه آزادبخت و سرکار خانم فريبا مرادپور بخاطر خلق اثر ” حوزه معنايي عقل در قرآن کريم ، با اهداء جوائز ي تقدير به عمل آمد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

خوشناموند در گفته :

به استاد فریبا مرادپور تبریک میگم همیشه باعث افتخارمایی.برات آرزوی موفقیت درتالیفات بعدی رادارم .

[پاسخ]

فرهنگي در گفته :

آفاي آزادبخت !!!!!!!!!
درست است كه ميگن ميزبان ماست آنكه ميشود ميهمان ما .تا آنجا كه خبر دارم اداره ارشاد هم ميهمان دبيرستان فرزانگان بوده است.!!!

[پاسخ]

زهرا موسوی در گفته :

آنان که در طلب رهایی از ظلمت، رهنورد سختکوش وادی نور و معرفتند، بی تردید بر چرخ نیلوفری سوار می شوند و با بار دانش خویش جامعه خود و بشریت را از ظلمات جهل به روشنای نور راه می برند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت استاد عزیزم خانم فریبا مرادپور و تبریک این توفیق، امیدوارم هماره شاهد موفقیت شما در تمام عرصه های زندگی خصوصا تألیفات بعدی تان باشم.

[پاسخ]

شیراز در گفته :

به سرکار خانم مرادپور جهت چاپ کتاب ارزشمند تبریک میگم. امید است در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری از ایشان باشیم

[پاسخ]

سهراب دوستی در گفته :

تبریک عرض می کنم به سرکار خانم مرادپور وبرای ایشان سلامتی و توفیق بیشتر از خداوند مسئلت می نمایم.

[پاسخ]

درود بر مخاطبان فهیم و ارزشمند پایگاه میر ملاس !

با دیدن عنوان “رونمایی از سه اثر دینی و فرهنگی از نویسندگان کوهدشتی” احساس کردم بایدعنوان دیگری باشد (!) خبری که گزارش اصلی این برنامه استــ .. برگزاری مراسم گرامی داشت هفته ” کتاب و کتابخوانی” با میزبانی آموزشگاه فرزانگان و تدارکات پرسنل این آموزشگاه و در ادامه ..
با حضور ارزنده ی امام جمعه ی محترم و فرماندار گرانقدر و مسئولین عزیز ..! شاید اضافه کردن هنرنمایی دانش آموزان آموزشگاه در اجرای برنامه و صحبت های شان نیز خالی از لطف نبود !! و همچنین تقدیر از خانم پگاه دوسته پور دانش آموز افتخار آفرین شهرستان و استان مان در کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری و – کسب رتبه دوم کشوری –

و رونمایی از کتب ذکر شده تنها یک بخش از این برنامه بود !!

هنوز هم کاستی های اطلاع رسانی دست از سر شهرمان بر نداشته استـــ ! بــه امید آن روز (!)

[پاسخ]

هاشم احمدی در گفته :

به سرکار خانم فریبا مراد پورنویسنده ارزشمند تبریک وخدا قوت عرض میکنم وامید راهتان پر رهرو

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :