کد خبر : 61327
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 221 بازدید

بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت: بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است.     به گزارش میرملاس نیوز”سرویس خبر” به نقل از فارس، عباس آدینه‌وند عصر امروز در جمع بسیجیان در کوهدشت گفت: وجود بسیج یکی از برکات هویت ملی […]

IMG_0050

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت:

بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است.

 
 

به گزارش میرملاس نیوز”سرویس خبر” به نقل از فارس، عباس آدینه‌وند عصر امروز در جمع بسیجیان در کوهدشت گفت: وجود بسیج یکی از برکات هویت ملی ما است و باید به آن افتخار کنیم.

وی ادامه داد: بسیج چشم امید مسلمانان و ایران، نگهبان، خنثی کننده امواج تردید و تفرقه و به معنای دریای مواج پاکیزگی است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، بسیج را پدیده‌ای بی‌انتها و ابهامی وصف ناشدنی عنوان کرد و افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند، بسیج تنها ارتش شکست‌ناپذیر جهان است.

این مسئول بیان کرد: بسیج و حضور بسیجی برای باز کردن گره‌های بزرگ و قدم‌های استوار و کارساز است، زیرا تفکر بسیجی ارتقا دهنده ایران و جهان است و بنا بر بیان مقام معظم رهبری انقلاب بسیج امن‌ترین نقطه نظام است.

آدینه‌وند یادآور شد: بسیج در مبارزه با گروه‌های تروریستی خوش درخشیده است، زیرا بسیجیان سرنوشت ایران بلکه فراتر از ایران را تغییر داده است.

وی یادآور شد: بسیجی کسی است که مال و جان خود را می‌دهد در هنگام سازندگی به میدان عمل می‎آید، تا برای آسایش و رفاه دیگران تلاش کند. 

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت در پایان اضافه کرد: خدا را به خاطر آمادگی تمام قد امروز بسیجیان در کشور شاکریم و از خداوند می‌خواهیم در هیچ بره‌ای از زمان ما را از صف بسیجیان جدا نکند.

لازم به ذکر است، در این گردهمایی بسیجیان رزمنده با نمایش حرکات رزمی قدرت و آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهزاد ايتيوند در گفته :

بسیج دلیر مردی است كه خرمی خرمشهر , آزادی آبادان , محبت مهران , دل انگیزی دزفول , شیرینی قصر شیرین , سرور سوسنگرد , بهار بستان , مهر موسیان و خلاصه امنیت و آرامش ایران و دین مرهون شجاعت اوست .
*هفته بسیج مبارک*

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

سردار بی ادعا عباس ادینه وند
نمونه ای از بسیج صادق جامعه کوهدشت
بسيج يكى از معجزات انقلاب و از كارهاى عظيمى بود كه امام بزرگوار ما با آن ديد و بصيرت نافذ و تدبير حكيمانه الهى، اين نهال برومند و پرثمر و مبارك را به وجود آورد. بسيج در آن روزى كه با فرمان امام بزرگوار در سراسر كشور اسلامى مانند گياه معطّر و مباركى شروع به رويش كرد كشور نهايت نياز را به يك حركت عمومى و برخاسته از ايمان و اخلاص و صفا داشت. اين پاسخ به يك نياز حقيقى بوده، دست قدرتمند امام بذر بسيج را در سرتاسر اين كشور پاشيد بدون اين كه براى تحليل گران، سياسيون سابقه دار و حتى انقلابيون قديمى و مخلص قابل پيش بينى باشد و اين بذر مبارك در همه زواياى كشور روئيد و باليد و ثمربخش شد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :