کد خبر : 61336
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 98 بازدید

زنان نقش غیرقابل انکاری در توسعه لرستان دارند

  مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: زنان نقش غیرقابل انکاری در توسعه این استان دارند. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، لیلا سلاحورزی در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: دفتر امور بانوان استانداری برای توانمندسازی بانوان و بالا بردن سطح آگاهی و حضور بهتر آنها در جامعه فعالیت‌های بسیار خوبی طی […]

13930815000230_PhotoA

 

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: زنان نقش غیرقابل انکاری در توسعه این استان دارند.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، لیلا سلاحورزی در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: دفتر امور بانوان استانداری برای توانمندسازی بانوان و بالا بردن سطح آگاهی و حضور بهتر آنها در جامعه فعالیت‌های بسیار خوبی طی هشت ماه گذشته انجام داده که از جمله آنها دیدار با رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور بوده است.

سلاحورزی عنوان داشت: امور بانوان لرستان همایش‌های زیادی در سطح استان برگزار کرده که برگزاری همایش دختران افلاکی و تجلیل از دو بانوی لرستانی که از نفرات برتر کنکور بوده‌اند از جمله آنهاست، علاوه بر آن در این مدت از مراکز درمانی بانوان و مراکز زندان‌های بانوان و مددجویان و مراکز میراث فرهنگی و مراکز مشاوره قبل و بعد از طلاق بازدید شده است.

وی افزود: بانوان نقش غیرقابل انکاری در پیشرفت و توسعه استان دارند و به همین منظور برگزاری همایش ملی توانمندسازی زنان روستایی و عشایر در بهار سال آینده انجام می‌شود تا شاهد حضور پربارتر این بانوان در جامعه باشیم و از ظرفیت آنها برای توسعه استان استفاده کنیم.

سلاحورزی تهیه پودمان‌های آموزشی برای بانوان شاغل را مهم دانست و تهیه آن را از برنامه‌های پر اهمیت امور بانوان استانداری برشمرد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

گراوند در گفته :

مثلا چه نقشی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :