کد خبر : 61394
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 759 بازدید

کریمی فر خبر داد: تشکیل کمیته پیگیری مرگ معلم بروجردی/ ابلاغ عوامل اجرایی آموزشگاه حافظی لغو شد

  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان با بیان اینکه کمیته ویژه پیگیری مرگ معلم بروجردی روی این حادثه مطالعات دقیقی داشته است، لغو ابلاغ عوامل اجرایی آموزشگاه حافظی شهرستان بروجرد را یکی از اقدامات این کمیته ذکر کرد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، گودرز کریمی فر در جمع روسای آموزش و […]

IMG16480278

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان با بیان اینکه کمیته ویژه پیگیری مرگ معلم بروجردی روی این حادثه مطالعات دقیقی داشته است، لغو ابلاغ عوامل اجرایی آموزشگاه حافظی شهرستان بروجرد را یکی از اقدامات این کمیته ذکر کرد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، گودرز کریمی فر در جمع روسای آموزش و پرورش مناطق و شهرستان های استان گفت: کیفیت بخشی به فرایند آموزش و پرورش، مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن در خصوص امور مدارس مهمترین مطالبه دستگاه تعلیم و تربیت از مدیران آموزشی است.

وی افزود: مدیریت در مدارس کوششی است هوشمندانه و خردمندانه  برای بالا بردن کیفیت تعلیم و تربیت انسان هایی که بار سنگین تحول و پیشرفت فردی و جمعی را بر دوش دارند.

کریمی فر بیان داشت: با به کارگیری اصول و موازین علمی در اداره آموزشگاه ها، نه تنها کیفیت آموزش و پرورش بهبود خواهد یافت، بلکه در بهره گیری از منابع مالی و انسانی نیز صرفه جویی های موثری به عمل خواهد آمد.  

وی تصریح کرد: مدیریت خلاق و کارآمد می تواند به ایجاد انگیزه در معلمان، کاهش افت تحصیلی، پیوند استوار با اولیای دانش آموزان، نوآوری و خلاقیت در روش ها و بسیاری دگرگونی های خوشایند دیگر منتهی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان اضافه کرد:  مدیریت موفق و توانمند می تواند به شکوفایی شخصیت و اعتلای دانش آموزانی که در مدارس به آموختن سرگرم هستند منجر شده و نیروهای بالقوه آنها را به فعل تبدیل کند.

برگزاری آزمون تخصصی مدیران مدارس

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری آزمون تخصصی مدیران در آینده نزدیک گفت: پویایی و تحول آموزش و پرورش منوط به سیاستگذاری، برنامه ریزی، تصمیم گیری، سازماندهی و ساختاردهی دقیق در جامعه است.

کریمی فر بیان داشت:  مدیریت در آموزش و پرورش، بیش از اندازه حساس و پراهمیت است و یک مدیر موفق اگر دانش لازم را در حوزه های روانشناسی، جامعه شناسی، تعلیم و تربیت و رفتارشناسی نداشته باشد، نمی تواند ادعا کند که مدیر آموزشی خوبی است.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده  مدیران از خرد و اندیشه دیگران گفت: مدیر مدرسه باید ضمن داشتن انعطاف، در تصمیم گیری ها معلمان را مورد مشورت قرار دهد، چرا که این امر محیط  را توام با تفاهم خواهد کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان اضافه کرد: در کنار این تفاهم، دوستی و همدلی با رعایت هوشمندانه مقررات، از بروز نارضایتی هم باید جلوگیری کرد.

کریمی فر در ادامه تاکید کرد:  مدیر اگر احساس کند که پاسخگوست در مدیریت مدرسه و رعایت نظم، انضباط و مقررات  دقت بیشتری خواهد کرد و باید در جلسات مختلف روی این نکته تاکید فراوان شود.  

وی اضافه کرد: آگاهی مدیر از قوانین و  مقررات، کمک شایانی به فرایند آموزشی می کند.

انتقاد از مدیریت غیر اصولی در برگزاری کلاسهای تقویتی و فوق برنامه مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان تصریح کرد: وقتی مدیران با وظایف خود آشنا باشند بهتر می توانند مسائل و مشکلات را در محیط آموزشگاه حل و فصل و  یا از پدید آمدن پاره ای مشکلات جلوگیری کنند.

کریمی فر در ادامه تاکید کرد: بهسازی، پاکسازی و نشاط فضای مدارس، نظارت جدی بر سرویس های مدارس، نظارت و کنترل موارد انضباطی دانش آموزان، جلوگیری از همراه داشتن وسایل ممنوعه توسط دانش آموزان در محیط مدارس، کنترل دقیق وسایل گرمایشی، تعامل و ارتباط با اولیاء، حضور مدیر و معاونین و عوامل اجرایی مدارس در بین زنگ های تفریح میان دانش آموزان، کیفی سازی کلاسهای فوق برنامه با استفاده از دبیران مجرب و اهتمام به برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی، بدیهی ترین اموری است که یک مدیر آموزشی باید انجام دهد و مستندات آن را تهیه کند.

وی با انتقاد از مدیریت غیر اصولی در برگزاری کلاسهای تقویتی و فوق برنامه مدارس گفت: باید مشارکتهای مردمی در راستای ارتقای کیفیت آموزش دانش آموزان هزینه شود و آموزش و پرورش هم باید برای این کار برنامه مدون و کارشناسی شده تهیه و به مدیران مدارس جهت اجراء ابلاغ کند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پایان با اشاره به حادثه دلخراش شهرستان بروجرد گفت: کمیته ویژه پیگیری حادثه شهرستان بروجرد روی این قضیه مطالعات دقیقی داشته است که باز هم ادامه دارد.

وی لغو ابلاغ عوامل اجرایی آموزشگاه حافظی شهرستان بروجرد را یکی از اقدامات این کمیته ذکر کرد و گفت: مدیران باید نسبت به حوادث و رویدادهایی که در محیط کارشان اتفاق می افتد احساس مسئولیت کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

باتشكر ازمطالب ارزنده وراهکارهایی که ارایه دادیدبرادرعزیز بایدعرض کنم نیمی ازمدیران مدارس کوهدشت فرق بین شورای مدرسه وشورای معلمان نمیدانند وظیفه کاری خود وعوامل اجرایی ازهم تشخیص نمیدهند طریقه برخورد صحیح را باشاگردان ومعلم وارباب رجوع نوش جانشان توهین بعضی ازآنها دردناک است مثلا درنمونه پردیس قتل فیزیکی رخ نداده است روزانه توسط همین عوامل ترورشخصیت میشود درحالی جنابعالی از مدینه فاضله بیان می فرمایید

[پاسخ]

دانش آموز پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۳:۰۸:

با سلام خدمت آقای مدیر کل و آقای مومنی
نمیدونم این چه دبیرستان نمونه ای است که 300 هزار تومان شهریه می گیرند ، کلاس تقویتی و فوق برنامه ای که ندارد ، آزمایشگاه و سایت کامپیوتر که تعطیل و دکوری هستند ، اکثر کلاسها که هوشمند نیستند ، بقول فرهنگی محترم ترور شخصیت و بی احترامی و هتک حرمت که برنامه هفتگی است ، استبداد که موج می زند دبیران که تعدادی ازشون فقط بر اساس روابط وارد این مدرسه شده اند وگرنه …
به خدا مسئولید اگر اقدام مناسبی انجام ندهید …

[پاسخ]

كادر آموزشي دبيرستان پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸:

دانش آموز محترم شما احتمالا دانش آموز اين دبيرستان نيستيد چرا كه اين دبيرستان داراي مجهزترين آزمايشگاه سطح شهر بوده كه كليه دبيران محترم روزانه از آن استفاده مي كنند. تعداد 7كلاس آن هوشمند بوده ودبيران بر حسب نياز وضرورت از آن استفاده مي كنند.كادر آموزشي به پيشنهاد دانش آموزان انتخاب شده و از بهترين هاي شهرستان هستند.كلاس هاي فوق برانه طبق برنامه از اول آبان ماه برگزار شده است .سقف شهريه طبق مصوبه انمن اولياء 200،000تومان( دويست هزارتومان )تعيين شده است كه كامل هم پرداخت نمي شود

[پاسخ]

دانش آموز پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۳:۴۱:

با سلام و خسته نباشید خدمت گادر آموزشی دبیرستان
مجهزترین آزمایشگاه و سایت دارد ولی همانطور که گفتم فقط دکوری اند
گفتم اکثر نه همه کلاسها هوشمند نیستند چرا همه کلاسهای سال سوم و پیش دانشگاهی هوشمند نیستند و ترم اول گذشت بقول شما فعلا یعنی دبیری ضرورتی ندیده است که وارد این کلاسها شویم
ارادت خدمت دبیران داریم اما به پیشنهاد دانش آموز (مگر عده خاصی ) و همه بهترین شهرستان …
کلاس فوق برنامه تشکیل شده اما با شهریه مجدد نه از شهریه مصوب انجمن اولیا
شهریه پارسال که 300 هزار تومان بود
کاش کادر اداری دبیرستان بازدیدی حداقل از دبیرستان های نمونه دخترانه و پسرانه خرم آباد داشته باشند تا در زمینه حداقل دریافت شهریه استفاده از سایت و آزمایشگاه و نظارت بر تدریس دبیران تجربه ای کسب کنند
آرزوی ما موفقیت و سربلندی شماست

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴:

خانم محترم دراولین کامنت اشاره کردم فرق شورای مدرسه وشورای معلمان رانمیدانید کدام انجمن مصوب کرده من اولیا وقتی مراجعه کردم درب ورودی نصب کرده بودید بدون پرداخت ثبت نام انجام نمیپذیرد ضمنا انجمن /کادراجایی /رییس اداره /اداره کل حق قانون گذاری ندارند مگرشورای عالی آموزش وپرورش که همچنین اتفاقی رخ نداده است شما قانون بلدنیستید گریز میزنیدحکایت کسیکه دزدی بلد نباشد بقاپدضمنا خوبگاهی 300000میگیریدوشاید این دانش اموزازرفتارشماها خصوصاخانم م………معترضند

[پاسخ]

مدیر پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹:

شما به اجبار پول گرفتید کاربلدنیستداین امکانات از پولیه که به زور گرفتید کاملا اطلاع دارم ازچندنفر که همکارنددرجایی دیگرمعاف ازشهریه اند بعدا ثابت میشه

[پاسخ]

ویریار در گفته :

باسلام خدمت جناب اقای کریمی:انصافادرکوهدشت80درصدمدیران فقط مدیریت رابرای حق مدیریت می خواهند.لطف کنید وضعیت سرپرستان بخش رادرکوهدشت که نه براساس شایستگی ویاحداقل هماهنگی مدیر هنرستانها بلکه صرفاباندی ورفاقتی است .والا سرپرست بخش غیرفنی معنا ندارد،خصوصابرای پیدانبودن اصلا به هنرستان تشریف هم نمی اورندیاساعت 10می ایند وساعت10:15میروندانوقت حق مدیریت هم میگیرندوایضا وضعیت افراداستادکاری که غیرفنی هستندوفقط درطول هفته همان 10 تا15دقیقه حضوررادردفتر دارند وبس

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۰۷:

جناب آقای کریمی بیا و فرهنگ را دریاب

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲:

حتما غیر حرفه ای هستی کلک که دم از فرهنگ می زنی

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۱:۰۲:

اقرار می کنم توی جو کوهدشت فرهنگی غیر حرفه ای هستم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۲۲:

رهنگیان معتقدند مشکل فقط باعزل یک مدیر حل نمیشود ،این فرافکنی است .مامشکل استانی داریم .سهل انگاریها نباید به اسم یک یا دومدیر نوشت .اگر این چنین است باید مدیران منصوب خودمان را مستمرا”لغو ابلاغ کنیم . کمیته وزرات هم مصوبه داشته باشد!

[پاسخ]

فرهنگی دوم در گفته :

برادر پست براساس مدرک نباشد نمیشه کار تخصصی انجام دادمعلمین موفق مدیرند مدیران موفق کلاس داری میکنند معلم ورزش ابتدایی بجای دبیرفناوری وعلوم تجربی در شهید……از فناوری و وسیله ازمایشگاهی چه میداند قتل فقط کشتن نیست

[پاسخ]

فرهنگی سوم پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۲۴:

ای عزیزان فرهنگی -ویریار و فرهنگی دوم چون الان شما معزولید و میخواید یه عمر فقط خودتون باشید این حرفا رو میزنید باید اعتراف کنم درخشان ترین دوران مدیریت مدارس چه از نظر کاربلدی و چه پاکدستی چه وجدان و چه سلامت روحی و اخلاقی دوسال اخیر بوده بیا و ببین مدیران با دست خالی چی کردن و چه رتبه هایی در استان و کشور کسب کردن انصاف خوب چیزیه

[پاسخ]

فرهنگی دوم پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰:

مدارس فرسوده مصالحشان چه شد جریان آموزش نهضت چه شد پولهایی که میگیرید از بیست تا سیصد هزارجریان جوشکاری میزهای شکسته الان هم حوله ایزوگام که نصف ونیمه تحویل مدیر /بعدش مادرکلاس بودیم وهستیم وخواهیم بود

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۵۵:

قبول دارم ، واقعا به مدیران مدارس باید خسته نباشید گفت . ولی یک سری هم به هنرستانهای شهرستان کوهدشت بزنید. اینجانب با 24 ساعت کلاس و قتی از کلاس درس بیرون می آیم و چشمم به انبوه سرپرستان غیر فنی می افتد ، به خدا خستگیم چند برابر می شود . شما را به خدا بیایید این وضعیت را سامان دهید.

[پاسخ]

دانش آموز پاسخ در تاريخ جمعه ۷ آذر , ۱۳۹۳ ۲۱:۴۰:

اگر دستشان خالیست پس پول های ما که مدرسه به اجبار می گیرند به جیب کی می رود

[پاسخ]

حسن پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۳۳:

بارک الله.هم اینجوری بگوئید ومنتظر حوادث دیگر باشیم .آقاجان بروید آسیب شناسی بکنید هی بخاطر….. تعریف میکنید

[پاسخ]

فرهنگی دوم پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶:

ازمعزولی ماخرسندنباشید عمرتان کوتاه بود ماهم شمارا معیول میکنیم

[پاسخ]

توقع در گفته :

اي بابا سخنان چه شيوا وچه خوب هستن ولي چقدر سطح توقع شما بالاست شما از مديران مدارس حرف مي زنيد در صورتي كه بعضي از روساي ادارات زير مجموعه جنايعالي وقتي به هيچ قاعده وقانوني جوابگو نيستن چه توقعي از مديران منتصب آقايان مي رود اداره استثنايي را در يابيد كه…………!!!!!رييس اداره محترم براي اينكه دوست عزيزش با مدرك فوق ديپلم از حق مديريت محروم نشو د چند نفر از دانش آموزان كم توان ذهني( ابتدايي) را از مدرسه ابتدايي باغچه بان 2كوهدشت به مدرسه (راهنمايي ودبيرستان) كوشا منتقل كرده واين دانش آموز بيچاره بايد با دانش آموزان درشت هيكل وتنومند دبيرستاني تحصيل نمايد حالا اگه اتفاق يا حادثه اي براي اين دانش آموزان ضعيف جسمي افتاد بعد نوشدارو بعداز مرگ سهراب بياريد بعد فردا نگي نگفتي وخبر نداشتيم وگرنه نمي گذاشتيم وخودتان بهتر خبر داريدكه به دليل نظام دوري و به دليل مسايل الگويي واخلاقي مدارس عادي پايه هاي اول تا سوم ابتدايي را از چهارم تا ششم جدا مي كنن حالا اين چه نظام تحصيلي دوري است كه در استثنايي اجرا مي شود خدا داند

[پاسخ]

استوار پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۱۶:

عزیزم شما دایه دلسوز تر از مادرید یا دندان خورده ات به درد آمده . قطعا تو یکی دلسوز این بچه ها نیستی چون والدین را وادار می کنی که بچه ها را به مدرسه نفرستند تا یک مدرسه منحل شود فقط به خاطر اینکه یک فرد با حق مدیریت بازنشست نشود . اگر در آموزشگاه کوشا بصورت مختلط ابتدایی و متوسطه درس می خوانند صرفا بخاطر جلوگیری از منحل شدن یک آموزشگاه و کمک به ادامه تحصیل حدود 25 دانش آموز است نه ذهن پلید امثال تو …. متاسفم برات حیف نام فرهنگی که روی بعضی هاست . درود خدا بر مدیر متدین استثنایی و مدیران پاک و با لیاقت مدارس استثنایی و لعنت خدا بر افراد خائن به کودکان استثنایی . دنیا ارزش ندارد بمیری بهتری تا نوشتن این مطالب و بد گویی کردن از دیگران

[پاسخ]

ریویار پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ آذر , ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱:

دوستان بجای نفرین بر تاریکی شمعی روشن کنید و در نگاه هایمان خوشبین باشیم به امید فردایی …

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۵۹:

این کار فقط برای جلوگیری از ترک تحصیل حدود 25 دانش آموز انجام شده نه آنچه تو فکر کردی این یک خدمت است

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

با عرض سلام و خسته نباشيد.فكري به حال برخي دبيران نمونه ي پرديس كوهدشت بكنيد كه دانش آموزان را تهديد مي كنند يا بايستي در كلاس تقويتي ام شركت كنيد يا نمره مستمرتان را خيلي كم ميكنم.

[پاسخ]

محمددانش اموز در گفته :

دبیرما یاازمایش انجام نمی دهدیا اگر معاون فناوری حضور مبارک داشته باشدخودش زحمت میکشد و ورزش را آزمایش میکند چونکه وی معلم ورزش است ازمدرسه ش.م !!!!!!!!!!!

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶:

فکرکنم از مدرسه شهید مطهری کوهدشت گلگی داری عزیزم جواب بده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴:

از کوهدشتم ننوشته بودم

[پاسخ]

محمددانش اموز پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵:

ازکوهدشتم

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

خانه از پای بست ویران است خواجه به فکر ایوان است
جناب کریمی تا زمانی که آموزش وپروش سیاست زده است باید شاهد چنین حوادث ناگواری باشیم که آبروی استانمان در سطح کشور به مخاطره بیفتد .شایسته سالاری.تدبر،اخلاق مداری جای خودرا مخصوصا درمنطقه من که کونانی است جای خود را به رابطه داده که بدون شک شاهد نابسامانی آموزشی و مدیریتی شده است. متاسفانه جای تخصص ها عوض شده که یک دیپلم می شود مدیر فنی حرفها ی کونانی .آقای فیضی مدیر جدید یک سری شعارهای جذاب سرداد ولی متاسفانه ایشان از مدیران قبلی بدتراست اگر خداوکیلی این آزمون مدیریت برگزار شود من به جرات سوگند میخورم که یک درصد نمره لازم کسب نمی کنند.

[پاسخ]

کهن دیار رومشکان در گفته :

جناب آقای کریمی
یه بازرسی از مدارس رومشکان هم داشته باشید،عمق فاجعه اینجاست که1- مسئولین آزمایشگاه با چه تخصصی این پست ها را تصدی نموده اند وچگونه ابلاغ گرفته اند؟2- دبیران تخصصی مسئول وبیکار شده اند؟3-اینجا آموزش تعطیل است 4-سهم رومشکان از رتبه های برتر کنکور امسال در استان چقدر بوده است؟5- چرا هیچ چیزی سر جای جای خود نیست وفقط از پشت عینک سیاسی همه چیز را رصد می کنند؟ودهها سوال بی جواب دیگر………….

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳:

رومشکانی عزیز خود کرده را پندار نیست سیاستی که درانتخابات پیش گرفتید همه را وارد دیار کهنسالی کرد امید درس بگیرید

[پاسخ]

رومشکان پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۲:

درس گرفتیم در 24 خرداد 92 جبران کردیم مجلس آینده هم انشاالله همگان خواهند دید
این وظیفه ما
پس وظیفه مسئولین و دولت تدبیر و امید در قبال رومشکان چی؟!!!

[پاسخ]

ولی دانش آموز دلفانی در گفته :

جناب آقای کریمی سلام وخسته نباشید
در شهرستان دلفان مدرسه ابتدایی که سال گذشته یکشبه به نام دبستان دخترانه شاهد تغییر یافت وهیچ امکانات فوق برنامه (به خاطر وجود سه مدرسه در یک فضا) نداردچراباید بالاجبارشهریه بپردازیم ؟
در دبیرستان ابوریحان چه خدمتی در طول این سه ماه به دانش آموزان نموده اند که ماهیانه 50هزارتومان باید بپردازیم؟
جناب مدیر گل یا روابط عمومی باید پاسخگو باشید هرچه که زنگ می زنیم گوشی را برنمی دارید پس باید به کی شکایت ببریم آیا مستقیم با وزارت در میان بگذاریم یا رسانه ای شود بخدا هر نوع وجهی در دلفان از سوی این مدارس غیر قانونی است .
لطف کنید بررسی کنید شعار دادن راحت است اندکی عمل هم چاشنی شعارتان کنید.

[پاسخ]

علی قربانی . رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۱۷:۴۵:

با سلام و ارادت خدمت همه عزیزان و ولی محترم دانش آموز دلفانی
اخذ شهریه در مدارس استعدادهای درخشان ،شاهد ،نمونه و هیات امنایی تابع بخشنامه ها و دستورالعملهای وزارتی است . در مدارس عادی مشارکت های مردمی صرفاً در قبال برگزاری کلاسهای فوق برنامه به صورت اختیاری از والدین اخذ می شود . در سایر موارد هم انجمن اولیاء و مربیان می تواند نسبت به جمع آوری کمکهای مردمی برای ارتقاء مسائل آموزشی و پرورشی آموزشگاه به شکل کاملاً اختیاری اقدام نماید . در پایان تاکید می شود با عنایت به تنگناهای مالی موجود بحث مشارکت های مردمی داوطلبانه و اختیاری مطرح است .ولی به هیچ عنوان همکاران مجاز به اخذ مبالغ اجباری نیستند . در ضمن سامانه پیام کوتاه ارتباط با مدیر کل با شماره 5000266593 و سامانه 3000401441 روابط عمومی و شماره 33403098 اداره روابط عمومی آماده پاسخگویی به هم استانی های عزیز است .
در پایان تاکید می شود روابط عمومی روزانه با رصد رسانه ها ،نشریات و مطبوعات و پایگاههای اطلاع رسانی نسبت به انتقال مشکلات و درخواست های هم وطنان به مدیر کل محترم و مسئولین ذیربط اقدام می کند

[پاسخ]

ولی دانش آموز پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۳:۵۳:

با سلام و تشکر از آقای قربانی بابت بذل توچهتان نسبت به نظرات فرهنگیان و دانش آموزان
همانطور که کادر اداری دبیرستان پردیس در این صفحه کامنت گذاشته اند آیا مدارس نمونه دولتی مجازند حتی با مصوبه انجمن اولیا مبلغ خاصی (دویست هزار تومان) بالاجبار از دانش آموزان بگیرند یا انجمن اولیا باید تلاش کند بصورت اختیاری کمک ها را جمع آوری نماید
اگر در همین صفحه جواب دهی ممنونیم

[پاسخ]

علی قربانی . رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۷:۴۷:

با سلام و قدردانی از عزیزان هم استانی
در جوابیه فوق هم شفاف خدمت عزیزان عرض شد که در مدارس خاص طبق دستورالعمل های ارسالی وزارت شهریه ی خاصی مشخص شده که در راستای ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش دانش آموزان هزینه خواهد شد و در مدارس عادی دولتی هم مشارکت های مردمی داوطلبانه و اختیاری از طرف والدین برای کمک به بهبود مسائل آموزشی و تربیتی دانش آموزان هزینه می شود و در مجموع مدیران محترم آموزشگاهها با نگاه جامع باید به دنبال جلب رضایت والدین باشند و از ایجاد جو نارضایتی و تشویش خاطر والدین پرهیز کنند

[پاسخ]

شهولی در گفته :

باسلام اقای دکتر کریمی لغو ابلاغ دردی رادعوا نکرده ودنبال اصل قضه رابگردیم وریشه انرا رادر جامعه باکمک متفکرین ومشاهیر از بین ببریم

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۲۴:

ریشه آن در اداره کل است

[پاسخ]

معلم پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۳۰:

کمیته وزارت هم اقدام کند ومصوبه داشته باشد !.به قول دوستان مشکل بالغو ابلاغ یک مدیر مدرسه حل نمیشود ما طی سالهای اخیر بیشترین مشکل راداریم .خیلی به حاشیه رفتیم .نباید سهل انگاری استانی را به پای یک مدیر بنویسیم وگرنه هم باید مرتب ابلاغ منصوبین خودمان را لغو کنیم .

[پاسخ]

پران پرویز در گفته :

اکثر ادارات کوهدشت با سرپرست اداره م شون د لذا انگیزه خدمت تنزل پ کرده است مگر در این شهرستان قط الرجال است که حتما باید مید غیر بومی باشد

[پاسخ]

هم ولایتی پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۲۶:

“رجل” داریم وقحط الرجال نیست ولی نتیجه این حوادث اخیر آموزش وپرورش است.

[پاسخ]

امرايي پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲:

برال پراپريز خدا وكيلي خيلي ناشي نوساته

[پاسخ]

آساره در گفته :

وضعیت آموزش کوهدشت خیلی جالب نیست.
سال گذشته چند نفر از بستگان به تهران مهاجرت کردند که اتفاقاٌ فرزندانشان جز دانش آموزان با استعداد کوهدشت محسوب می شدند اما در تهران برای رسیدن به سطح دیگر دانش آموزان مجبور به گرفتن معلم خصوصی و پرداخت هزینه های بسیار بالایی شدند!!!!!!!!

[پاسخ]

امير در گفته :

جناب آقاي كريمي فر سلام: مگر آموزش وپرورش بودجه ندارد؛مدارس بخش كوناني شهرستان كوهدشت

اجباركردن كه حتما بايد پول نفت و آب مدارس راتامين كنند. ماهيانه بين10تا15هزارتومان.لطفا بررسي نمائيد شايد من شوخي كنم.

[پاسخ]

علی قربانی . رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۱۷:۴۶:

در مدارس عادی مشارکت های مردمی صرفاً در قبال برگزاری کلاسهای فوق برنامه به صورت اختیاری از والدین اخذ می شود . در سایر موارد هم انجمن اولیاء و مربیان می تواند نسبت به جمع آوری کمکهای مردمی برای ارتقاء مسائل آموزشی و پرورشی آموزشگاه به شکل کاملاً اختیاری اقدام نماید . در پایان تاکید می شود با عنایت به تنگناهای مالی موجود بحث مشارکت های مردمی داوطلبانه و اختیاری مطرح است .ولی به هیچ عنوان همکاران مجاز به اخذ مبالغ اجباری نیستند . در ضمن سامانه پیام کوتاه ارتباط با مدیر کل با شماره ۵۰۰۰۲۶۶۵۹۳ و سامانه ۳۰۰۰۴۰۱۴۴۱ روابط عمومی و شماره ۳۳۴۰۳۰۹۸ اداره روابط عمومی آماده پاسخگویی به هم استانی های عزیز است .
در پایان تاکید می شود روابط عمومی روزانه با رصد رسانه ها ،نشریات و مطبوعات و پایگاههای اطلاع رسانی نسبت به انتقال مشکلات و درخواست های هم وطنان به مدیر کل محترم و مسئولین ذیربط اقدام می کند

[پاسخ]

امیر اکبری در گفته :

چرا اموزش وبرورش استثنایی نیروی توانبخشی را که شدیدا مورد نیاز می باشد بخاطر مسله مالی وباندی مدیر مرکز استثنایی نموذهاست

[پاسخ]

استثنایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۴۳:

اولا شما امیر اکبری نیستید شما حتی فرهنگی نیستید چون لیاقت ندارید . ثانیا از کار استثنایی و توانبخشی که جزء مشاغل سخت است اطلاع ندارید در کل استان 1 نفر از کادر توانبخشی مدیر شده که بخاطر سختی و مشقت شغلی که 25سال سابقه دارد و می توانست حالت اشتغال گرفته و بدون کم شدن ریالی از حقوقش در منزل استراحت کند چون ایشان جانباز 25درصدی است که قبلا هم مدیر مدرسه بوده واز کارآمدترین مدیران زمان خود و حال می باشد پس استثنایی باید ایشان را نگهدارد . ایشان یکی از برجسته ترین سخنرانان بوده که دهها جلسه آموزش خانواده برگذارنموده است و همواره در کنار مدیران مدرسه بوده است و چون در حال حاضر کسی شایسته تر از ایشان سراغ نداشتند مسئولیت مدرسه را به وی واگذار نموده اند و اکثر کارکنان انتظار مدیریت ایشان را میکشیدند ایشان با دیدی باز مدیریتی مشارکتی اجراء می نمایند که قابل قبول برای همگان است . البته افراد کوته فکر و لجبازی مدام در حال تخریب ایشان هستند اما با همت و ابتکاری که در مدیریت دارند موانع را پشت سر می گذارند مطمئنم هدفش رضای خدا و کمک به پیشرفت علمی و آموزشی دانش آموزان است

[پاسخ]

بیطرف پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۲۳:۴۹:

لیاقت ندارید ، برگدار ، کوته فکر و لجباز
واقعا متاسفم برای این عزیزی که تحت عنوان استثنایی از چنین ادبیاتی استفاده کرده
به خدا به عنوان یک فرهنگی از این ادبیات و طرز پاسخ شرمنده شدم

[پاسخ]

ریویار پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ آذر , ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶:

باسلام وخسته نباشید ایشان برای مدیریت فردی لایق میباشد اما … نیست و آقای اکبری انصافا کمی انصاف داشته باش در کجای این مملکت انتصاب مدیریتبا توجه به … میباشد کلام آخر باایشان مدیر مدرسه دوست و رفیق هستم خدایی ایشان از نظر مالی از قبول مدیریت سود نبرده

[پاسخ]

آشنا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۴۵:

اتفاقا همین یک بار آموزش و پرورش استثنایی یک مدیر خوب و متدین و دلسوز کودکان استثنایی را انتخاب کرده است.

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۵۳:

با آمدن این مدیر روحیه گرفتیم چون ۱۸سال مدیر قبلی را فقط تحمل کردیم یک بار بحث علمی نکرد اما الان با روحیه و با اشتیاق به کودکان استثنایی خدمت می کنیم

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۵۶:

ای کاش آموزش و پرورش استثنایی زودتر این کار را می کرد چون شخص تونمندی را مدیر کرده که هم بارعلمی دارد و هم متدین و با لیاقت است

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۶:۰۲:

ایشان قبلا هم مدیر بوده و یک شخص موفق بوده است با آمدن ایشان یک روحیه مضاعف گرفتم چون برنامه های علمی و بروز را اجرا می کند

[پاسخ]

استثایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۶:۰۴:

بقول همکاران تنها کار مفید آمدن این مدیر موفق و متدین است

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۳:

اتفاقا ما منتظر آمدن این مدیر منظم و متدین بودیم با آمدن ایشان تحول بزرگی ایجاد شد آموزش معنای واقعی پیدا کرد ایشان مدیریت مشارکتی را اجرا نمود درحالیکه قبلا مدیریت معنا نداشت

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

برادر کریمی مادرکوهدشت درکلاس باروحیه وارد کلاس میشویم اما وقتی چشممان به همکاران معطل وغیر حرفه ای /سرپرستان بخش لم داده که درحالت کما بسر می برند می افتد نشاط وسرزندگی از دست می دهیم ای کاش آن دو روز هم نیان سرکار چون نوبتی اومدن بخیالشان حرام خوری نیست مثلا درمدرسه شهید .م چرامعلم ورزش شده معاون فناوری مگرآموزش راهنمایی نیروهای مازاد زیادی در رشته های حرفه و فن وعلوم تجربی نداردچرا حال معلم وشاگرد وبه طبع این حرکت حال اولیا را گرفته اند دست از سیاسی بودن بردارید مستقل باشید

[پاسخ]

دانش اموز در گفته :

دلت خوشه به ما نمونه ها ی پردیس کوهدشت ترحم نمی کنند شاید بهتون هم توهین کنندوقتی ازجلو میز به پشت میز میرن همه چیز فراموس میشه

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

سلام بر دکتر کریمی فر . تقاضا داریم که مشکل زمین فرهنگیان شهرستان رومشکان حل کنید خداوند یارتان باشد

[پاسخ]

... پاسخ در تاريخ شنبه ۸ آذر , ۱۳۹۳ ۱۶:۵۳:

اره مثل وکوهدشت

[پاسخ]

همکار فرهنگی در گفته :

جناب دکتر با تشکر از احساس مسولیت جنابعالی نسبت به این مساله .جناب دکتر به قول مولانا هان فلانی نیکو ورد آورده ای لیک سوراخ دعا گم کرده ای .جناب دکتر مشکل با عزل مدیر دبیرستانی حل نمی شو د مشکل زیر بنایی است .مشکل این است که مدیران ما حکم میر نوروزی را دارند فرصت برنامه ریزی ندارند هر سال ما با تعویض مدیران رو به رو هستیم. راستی آقای دکتر آیا میداند از سال 80 تا کنون هفت یا هشت بار مدیر آموزش و پرورش کوهدشت عوض شده و به تبع آن تمام مدیران……العاقبه للمتقین

[پاسخ]

منتظر در گفته :

خانه از پایبست ویران است…
ای کاش
ای کاش
ای کاش
داوری
داوری
داوری
در کار بود!

[پاسخ]

ح ت در گفته :

تمام نظریه دوستان را خواندم گروهی را به حق و درست و تعدادی را ناحق و از روی خصومت باندی و برخی را غیر واقعی می دانم زیرا دکتر کریمی نمی تواند معجزه کند همه ی نابسامانی های فرهنگی این استان را در یک سال یا یک شبه حل کند . بیایید چشم حقیقت بین را با عینک خوش بینی و وجدانی ببینیم . این نظام تعلیم و تربیت چند سالی است که مورد هجوم ملخها و خشکسالی کج فهمیها گردیده وااین بارندگی های اخیر جانی تازه و به جان نیمه ( نیفه گیان ) جانش ترزیق نموده است تا این دوره جدید کامل نشود از این کسر ساعتها رهایی نخواهیم یافت که این همان دلوی است که نادانان بر چاه انداختند که با هزار دانا در نمی آید . من برای آقای کریمی فر آرزوی توفیق و سر افرازی را می نماییم خدا وکیلی نه پست مهمی دارم نه در انتظار آن هستم . بیایید فکری به حال گرایش رو به رشد به مواد مخدر فرهنگیانمان بکنیم . متاسفانه متاسفانه متاسفانه .

[پاسخ]

دانش آموز پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ آذر , ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵:

انشاء ا… ارتقاء پیدامیکنی!بیشتر دفاع کن

[پاسخ]

رها در گفته :

برادرامیر این کمکها ی که از طرف اولیای دانش اموزان میشود اجباری نیست

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

سلام . جناب آقای دکترکریمی فر . چرا پیش از سه سال می باشد که هزینه ازدواج وفوت خود وتکفل فرهنگیان پرداخت نمی شود امید است اقدام بعمل آورید

[پاسخ]

دلسرد در گفته :

جناب دکتر کریمی ما معلمان مقطع ابتدایی کوهدشت با مدیران بی تجربه و بی برنامه که از مدیریت فقط دریافت پول از دانش آموزان را می دانند و زنگ زدن وقت زنگ تفریح که مبادا معلمی چند دقیقه تا خیر کند می سازسم ولی با این افراد معطل 1-بهداشت 2- مشاور 3- مربی پرورشی و مربی قرآن 4-کمک مدیر و……..چکار کنیم که واقعا وقتی آنها را می بینیم توی دفتر لم زده اند از کار کردن دلسرد می شوییم آیا خون آنها رنگین تر از خون دیگران است.فکری بکنید

[پاسخ]

درجواب این فر هنگی از کوهنانی که ازاقای فیضی ایراد میگیرد خواستم قبل ازهر چیزی متوجه فضای سیاسی منطقه باشید که ما هم حرف شمارا قبول داریم ولی وجدانن گناه اقای فیضی چی هست این اقای که شما ازان به عنوان مدیر فنی حرفه ای به ان اشاره ای کردید از جمله مخالفان سرسخت اقای فیضی بودند برای مدیریت اموزش وپرورش ولی این اقا چنان بزرگوار هستن برای اینکه به این وضعیت سروسامانی بدهد دست همکاری به سوی همه دراز کرده است فرهنگی عزیز شاید شما بهتر از ما خبر داشته باشید که بزرگان سیاسی منطقه برای حفظ اقوام خود در این اداره حتی مدیر کل اموزش وپرورش را زیر فشار گذاشتن در مرحله اول بایدازاین اشخاص ایراد گرفت که سنگ جلوی پای این مدیران قرار می دهند در اخر لازم است یاداوری کنم تا معاونین این اداره عوض نشوند این روال همچنان ادامه دارد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :