کد خبر : 61410
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 349 بازدید

پرداخت 940 میلیون ریال وام به زوج‌های دانشجوی دانشگاه لرستان

  کار‌شناس صندوق رفاه دانشگاه لرستان گفت: ۹۴ میلیون تومان وام ازدواج به زوج‌های دانشجوی دانشگاه پرداخت شد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا ، امیر پارسا بیان کرد: ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان وام به ۶۳ زوج دانشجوی دانشگاه لرستان پرداخت شد.  وی ادامه داد: به زوج‌هایی که یک نفر از آن‌ها […]

21221212

 

کار‌شناس صندوق رفاه دانشگاه لرستان گفت: ۹۴ میلیون تومان وام ازدواج به زوج‌های دانشجوی دانشگاه پرداخت شد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا ، امیر پارسا بیان کرد: ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان وام به ۶۳ زوج دانشجوی دانشگاه لرستان پرداخت شد.

 وی ادامه داد: به زوج‌هایی که یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده‌اند، 1.5 میلیون تومان و به زوج‌هایی که هر دو نفر آن‌ها دانشجو بوده‌اند، سه میلیون تومان وام ازدواج پرداخت شده است.

 این کارشناس یادآور شد: بازپرداخت این وام‌ها برای دانشجویان دختر پس از فارغ التحصیلی و برای دانشجویان پسر پس از انجام خدمت مقدس سربازی در اقساط 60 ماهه شروع می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز پرونده پرداخت وام ازدواج به شش زوج دانشجوی این دانشگاه در دست اقدام است، یادآور شد: زوج‌های دانشجوی دانشگاه لرستان که در یک سال اخیر عقد کرده‌اند، می‌توانند تا 15 دی برای بهره‌مندی از تسهیلات وام ازدواج دانشجویی به صندوق رفاه دانشگاه مراجعه کنند.

 پارسا اضافه کرد: بیش از 15 میلیون تسهیلات به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت خرید متون تخصصی پرداخت شده است.

 وی با بیان اینکه 31 نفر از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه متقاضی دریافت وام متون تخصصی بوده‌اند که به هر نفر از آن‌ها 500 هزار تومان پرداخت شده ، بیان کرد: پرونده 1888 نفر دانشجوی روزانه متقاضی وام تحصیلی نیز تکمیل شده و ظرف دو هفته آینده جمعا بیش از 452 میلیون تومان تسهیلات به این دانشجویان در فاز نخست پرداخت می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :