کد خبر : 61511
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 283 بازدید

دو هزار واحد بهره برداری شده مسکن مهر لرستان فاقد آسانسور است

  استاندار لرستان گفت: دو هزار واحد مسکن مهر که در شهرهای مختلف بهره برداری شده فاقد آسانسور است که اداره کل راه و شهرسازی وتعاون کار ورفاه اجتماعی باید هرچه سریعتر نسبت به نصب آسانسور در این واحدها اقدام کنند. به گزارش “میرملاس” به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند در جلسه شرای مسکن استان […]

مسکن مهر

 

استاندار لرستان گفت: دو هزار واحد مسکن مهر که در شهرهای مختلف بهره برداری شده فاقد آسانسور است که اداره کل راه و شهرسازی وتعاون کار ورفاه اجتماعی باید هرچه سریعتر نسبت به نصب آسانسور در این واحدها اقدام کنند.

به گزارش “میرملاس” به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند در جلسه شرای مسکن استان با انتقاد از عدم جانمایی و یا نصب آسانسور در این واحدها گفت: این در حالی است که برخی از این واحدها در ساختمانهایی با بیش از چهار طبقه احداث شده است.

وی تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی موظف است نسبت به احداث و راه اندازی آسانسور 600 واحد تا پایان سال جاری اقدام کند.

وی ادامه داد: هیچ توجیهی در این خصوص قابل قبول نیست و باید کمیته ای تخصصی برای تصمیم گیری در خصوص یکهزار و 400 واحد مابقی نیز تشکیل و نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

وی اظهار داشت: طرح های مسکن مهر لرستان بسیار کند بوده اند و باید برای جبران این روند یک اقدام اساسی انجام شود چراکه هم اکنون پرونده مسکن مهر در بسیاری از استانها بسته شده است.

وی اضافه کرد: همچنین از مجموع بیش از پنج واحد خودمالک در دست احداث، باید سه هزار واحد تا پایان امسال و مابقی واحدها نیز تا پایان سه ماهه 94 تکمیل شود.

بازوند افزود: باید برنامه ریزی دقیق واصولی صورت گیرد تا از 12 هزار و 500 واحد دولتی نیز ، چهار هزار و 400 واحد تا پایان امسال تکمیل شده و اماده سازی فاز دوم خرم آباد نیز تا پایان اردیبهشت سال آینده صورت گیرد.

از مجموع 45 هزار و 149 واحد سهمیه مسکن مهر لرستان، 26 هزار و 751 واحد شامل 20 هزار و 731 واحد خودمالک و شش هزار و 20 واحد دولتی تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوست در گفته :

خدا پدرت را بيامرزه مسكن مهر كجاست مگر همه تعطيل نيستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :