کد خبر : 61531
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 205 بازدید

صدورشناسنامه الکترونیک در لرستان در حال واگذاری است

  مدیرکل ثبت احوال استان لرستان از در دست اقدام بودن شناسنامه های الکترونیک در این استان خبر داد. به گزارش میرملا س به نقل از شبستان حسین میردریکوندی، مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور طرح تغییر شناسنامه های استان به شناسنامه های الکترونیک اجرایی می شود.  وی، با بیان […]

IMAGE635061040113261701

 

مدیرکل ثبت احوال استان لرستان از در دست اقدام بودن شناسنامه های الکترونیک در این استان خبر داد.

به گزارش میرملا س به نقل از شبستان حسین میردریکوندی، مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور طرح تغییر شناسنامه های استان به شناسنامه های الکترونیک اجرایی می شود.

 وی، با بیان اینکه در این طرح شناسنامه ها به صورت ماشینی چاپ و تولید می شوند، افزود: افزایش ضریب ایمنی نسبت به شناسنامه های دستی و قبلی از ویژگی های بارز این شناسنامه هاست.

 میردریکوندی، تصریح کرد: غیر قابل جعل بودن و کیفیت بالا از دیگر ویژگی های شناسنامه های الکترونیک است.

 این مقام مسئول، عنوان کرد: اطلاعات این شناسنامه ها به صورت الکترونیک در سامانه آرشیو اسناد هویتی به صورت فرامنطقه ای و بدون در نظر گرفتن محل صدور، صادر و تحویل مردم می شود.

 میردریکوندی، با بیان اینکه صدور این شناسنامه ها هم اکنون در حال اجراست، گفت: مراجعین می توانند جهت دریافت شناسنامه الکترونیک به سازمان ثبت احوال منطقه مراجعه کنند.

 وی، ابراز کرد: شناسنامه الکترونیک عموم متقاضیان بدون فوت وقت و در وقت قانونی خود صادر و در اختیار مردم قرار می گیرد.

 مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، خاطرنشان کرد: جهت جلوگیری از ایاب و ذهاب مراجعین و کاهش ترافیک شهری و کاهش هزینه های ایاب و ذهاب در سطح استان به وسیله پست شناسنامه های الکترونیک به آدرس مراجعین ارسال می شود.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :