کد خبر : 61549
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

هشتمین نمایشگاه سراسری کتاب لرستان ۱۲ آذرماه آغاز می‌شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: هشتمین نمایشگاه کتاب لرستان ۱۲ آذرماه با حضور معاون وزیر ارشاد در قالب ۱۸۰ غرفه افتتاح می‌شود. به گزارش میرملاس به نقل از تسنیم ، حمیدرضا حنان عصر امروز در نشست خبری هشتمین نمایشگاه کتاب استان که در اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار […]

139208011848291041396193

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: هشتمین نمایشگاه کتاب لرستان ۱۲ آذرماه با حضور معاون وزیر ارشاد در قالب ۱۸۰ غرفه افتتاح می‌شود.

به گزارش میرملاس به نقل از تسنیم ، حمیدرضا حنان عصر امروز در نشست خبری هشتمین نمایشگاه کتاب استان که در اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از 12 تا 18 آذرماه در محل نمایشگاه بین الملی خرم‌آباد برگزار می‌شود و در دو نوبت صبح (10 تا 13) و عصر (15 تا 19) کار خود را شروع می‌کند.

وی افزود: نمایشگاه کتاب استان با حضور معاون وزیر ارشاد افتتاح می‌شود که در آن 250 ناشر مطرح کشور در قالب 180 غرفه حضور دارند که برای کتاب‌های این نمایشگاه 30 درصد تخفیف در نظر گرفته‌شده است به‌طوری‌که 10 درصد تخفیف مربوط به وزارت ارشاد،10 درصد اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی و 10 درصد دیگر نیز سهم ناشر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بیان کرد: نمایشگاه کتاب لرستان برنامه‌های متنوع دیگری نیز دارد که برای برگزاری آن‌ها سه ستاد تشکیل داده شد.

حنان به اولین ستاد اشاره کرد و گفت: ستاد استانی که متشکل از دستگاه‌ها، ادارات و شرکت‌های دولتی است به‌منظور هماهنگی درزمینهٔ امنیت، رفاه و خدمات‌رسانی بازدیدکنندگان تشکیل‌شده است.
وی افزود: دومین ستاد اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی است که مدیران، معاونین و کارشناسان فرهنگی اداره کل و شهرستان‌های تابع هستند که به‌منظور اجرای برنامه‌های نمایشگاه فعالیت داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان اظهار داشت: سومین ستاد شهرستانی به‌منظور انجام هماهنگی لازم جهت اعزام بازدیدکنندگان به نمایشگاه تشکیل شد.

حنان عنوان کرد: برای هماهنگی و برگزاری بهتر این نمایشگاه با حضور معاون سیاسی امنیتی و مدیران ادارات مربوطه کمیته‌های تبلیغات و انتشارات، روابط عمومی، افتتاحیه، امور هنری و امور شهرستان‌ها تشکیل شد.

وی به دیگر برنامه‌های این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: برنامه نقد کتاب، سه برنامه نشست فرهنگی و یک سخنرانی علمی با حضور شخصیت برجسته علمی کشور در طول این‌یک هفته برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از حمایت‌های استاندار لرستان، نماینده ولی‌فقیه، همه ادارات و نهادهایی که درراه اندازی این نمایشگاه کمک کرده بودند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :