کد خبر : 61555
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 444 بازدید

قاتل معلم لرستانی از شهر خارج نشده است/پیگیری دستگاه قضا و پلیس تا دستگیری متهم ادامه دارد

  به گزارش میرملاس به نقل از نامه نیوز، جعفر بدری ؛ اظهار کرد: طی روزهای اخیر محل اختفای دانش آموز ۱۶ ساله در یک گاوداری در نهاوند ردیابی شد؛ اما هنگام حضور پلیس متهم از محل متواری شده بود. وی با بیان اینکه هیچ متهمی قادر به فرار از دست قانون نیست، اذعان داشت: […]

188724_311

 

به گزارش میرملاس به نقل از نامه نیوز، جعفر بدری ؛ اظهار کرد: طی روزهای اخیر محل اختفای دانش آموز ۱۶ ساله در یک گاوداری در نهاوند ردیابی شد؛ اما هنگام حضور پلیس متهم از محل متواری شده بود.

وی با بیان اینکه هیچ متهمی قادر به فرار از دست قانون نیست، اذعان داشت: پلیس با اهتمام و جدیت گسترده‌ای در زمینه دستگیری قاتل معلم لرستانی اقدامات خود را ادامه می‌دهد تا محل اختفای این دانش آموز قاتل را پیدا کنند.

بدری خاطر نشان کرد: سه نفر از بستگان نزدیک دانش آموز ۱۶ ساله قاتل معلم بازداشت شده‌اند تا متهم فراری دستگیر شود.

وی افزود: علت و انگیزه قتل تا زمان دستگیری متهم و انجام مرحله دادرسی مشخص نخواهد بود و با دستگیری و اعتراف متهم علت وقوع قتل مشخص خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان لرستان در پایان گفت: شواهد و قرائن نشان می‌دهد دانش آموز ۱۶ ساله لرستانی که معلم خود را به قتل رسانده هنوز از شهر خارج نشده و در داخل شهر است.

چندی پیش اعلام شد: «محسن خشخاشی» دبیر فیزیک دبیرستان بروجرد توسط دانش آموزش با چاقو به قتل رسید و پس از ارتکاب جرم متواری شد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

اگر از شهربروجردخارج نشده چطوری دریک گاوداری درنهاوند مخفی شده بود؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :