کد خبر : 61746
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 549 بازدید

فرماندار کوهدشت:۳۱۳میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های عمرانی کوهدشت اختصاص یافت

  ۳۱۳میلیارد ریال اعتبار برای ۱۸۰ پروژه عمرانی در شهرستان کوهدشت در سال ۹۳ اختصاص یافت. محمد کرم محمدی در گفتگو با خبرنگاران،با اشاره به بودجه اختصاص یافته برای پروژه‌های عمرانی کوهدشت اظهار داشت: شهرستان کوهدشت ۱۸۰ پروژه عمرانی دارد که امسال برای اجرایی شدن آن‌ها ۳۱۳ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت […]

img_3602 

۳۱۳میلیارد ریال اعتبار برای ۱۸۰ پروژه عمرانی در شهرستان کوهدشت در سال ۹۳ اختصاص یافت.
محمد کرم محمدی در گفتگو با خبرنگاران،با اشاره به بودجه اختصاص یافته برای پروژه‌های عمرانی کوهدشت اظهار داشت: شهرستان کوهدشت ۱۸۰ پروژه عمرانی دارد که امسال برای اجرایی شدن آن‌ها ۳۱۳ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت که با تخصیص ۴۷ درصد آن، این پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۲۵ درصد در حال انجام هستند.

 

وی افزود: در شش ماه امسال اعتبار پروژه‌های شهرستان کوهدشت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۹ درصد افزایش داشته است که در این زمینه تخصیص اعتبار هم نسبت به سال گذشته ۶۵ درصد افزایش یافت.

فرماندار کوهدشت در رابطه با اولویت اجرای این پروژه‌ها در گفتگو با تسنیم بیان کرد: با توجه به اهمیت تعمیر زیرساخت‌های مرتبط به اشتغال درزمینه کشاورزی، دامداری، صنعت گردشگری، آب‌رسانی و به‌طورکلی پروژه‌های آب‌وخاک در اولویت کار قرارگرفته است.

محمدی در مورد پروژه‌های نیمه تعطیل عنوان کرد: در بخش خصوصی و غیردولتی با استفاده از راهکارهای دولت تدبیر وامید و مصوبات کارگروه اشتغال استان در راستای استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی و حمایت پیگیری‌هایی انجام‌شده است.

وی گفت: فعال کردن پتروشیمی و کارخانه گچ کوهدشت در گرو حل سرمایه در گردش و توانمندسازی صنعت گران است و کارخانه گچ این شهرستان نیازمند تغییر فاز تولید است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ازادبخت در گفته :

درود بر فرماندار مقتدر

[پاسخ]

آساره در گفته :

رقم 313 میلیارد پول کمی نیست
این پولها کجا مصرف می شه که به چشم نمیاد
180 طرح عمرانی چی هست؟
یکی جاده است بقیه چی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

فرهنگیان در گفته :

لازمه توسعه یک شهرستان وجود مدیران تونا و ارزشمند در عرصه مدیرت آن می باشد مایه فخر کوهدشت است که مدیری قدرتمند و خلاق و اثرگذار چون شما دارد انشالله که همیشه اینگونه پر انرژی در راستای پیشرفت کوهدشت قدم بردارید.ما و دوستانمان از زحمات شما برادر گرامی تشکر میکنیم خداوند شما را پاینده گرداند.

[پاسخ]

هاوار از دست بخشدار درب گنبد

[پاسخ]

واقعا جناب فرماندار شما قاطع بودي چرا فكري بحال اين بخشدار بي سواد نمي كني

[پاسخ]

شهروند در گفته :

عمدۀ نانواییها بهداشت را رعایت نمی کنند، خیلیاشون کاشی کاری نیستند موش و گربه از شیشه های شکسته دربها وسوراخ وسنبه ها وارد نانواییها میشوند و………………. لطفا بطور جدی پیگیری وبرخورد کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :