کد خبر : 6177
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 813 بازدید

وزیر کشور: تغییر مدیریت در چند استان دیگر هم اتفاق مي‌افتد/معارفه ی پیریایی رسماً انجام شد

  وزیر کشور اظهار کرد: گردش مدیران، یک تصمیم‌گیری مدیریتی است و به معنای نارضایتی از عملکرد شخص خاصی نیست. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، مصطفی محمدنجار در مراسم تودیع و معارفه استانداران پيشين و جديد قم که صبح امروز در سالن معصومیه استانداری قم برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام موسی‌پور […]

 

وزیر کشور اظهار کرد: گردش مدیران، یک تصمیم‌گیری مدیریتی است و به معنای نارضایتی از عملکرد شخص خاصی نیست.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، مصطفی محمدنجار در مراسم تودیع و معارفه استانداران پيشين و جديد قم که صبح امروز در سالن معصومیه استانداری قم برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام موسی‌پور ـ استاندار پيشين قم ـ افزود: ارائه کارنامه موفق در پیشرفت و آبادانی قم بیانگر قدرت و توانایی این روحانی عزیز در مدیریت است.

وي با بیان اینکه “تغییر مدیریت در دولت، ممکن است در چند استان دیگر هم اتفاق افتد”، خاطرنشان كرد: این تغییرات به معنای نارضایتی از شخص خاصی یا مهم و بالا بودن فرد دیگری نیست.

وزير كشور با بيان اینکه “آقاي موسی‌پور به‌عنوان مشاور وزیر کشور منصوب خواهد شد”، افزود: دولت خدمتگزار یک روز تصمیم می‌گیرد که آقای موسی‌پور را به قم بیاورد و همین دولت يك روز ديگر تصمیم می‌گیرد از ایشان در جایگاه دیگري استفاده كند.

نجار در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود، با بیان اینکه “قم جایگاه ویژه و پایگاه نشر مکتب جعفری در جهان اسلام است”، اظهار كرد: مردم قم در همه عرصه‌ها و زمینه‌های انقلاب پیشتاز و چه در آغاز انقلاب و چه در پیشبرد اهداف آن، زبانزد بوده‌اند. قم محل روحانیت معظم، مراجع بزرگ شیعه و مرکز نشر و گسترش اسلام در جهان است که با آوردن اسم حوزه علمیه و فیضه همه یاد ایثار و شهادت می‌افتند.

وي در ادامه با اشاره به توسعه عمرانی قم گفت: پروژه‌های مونوریل، طرح حرم تا حرم و انتقال آب از سرشاخه‌های دز، از مهمترین فعالیت‌هایی بوده که در این شهر شاهد بودیم.

وزير كشور با بيان اينكه “به حول و قوه الهی با آمدن آقای پیریایی به عنوان استاندار جدید قم و همت و تلاش ایشان، امید است که سرعت کار پروژه‌های عمرانی افزایش پیدا کند”، افزود: حضور حرم مطهر حضرت معصومه، جمکران، حوزه‌های علمیه، مراجع عظام تقلید، برخورداری از موقعیت جغرافیایی ویژه و وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را از جمله ظرفیت‌های استان قم محسوب مي‌شود.

محمدنجار در پايان، با اشاره به نامگذاري امسال از سوی مقام معظم رهبري اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال، همه باید با همدلی و فراهم آوردن زمینه‌هاي لازم، در تحقق شعار رهبری تلاش کنند. در استان قم نيز هر قدر کار شود کم است و جای فعالیت‌های بسیاری وجود دارد و ما بدهکار مردم بزرگ این استان هستیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی فرخ نژاد در گفته :

انشاءا… موفق باشند و سربلند چرا که افتخاری است برای استان و شهرستان کوهدشت ولی ای کاش این دولت خدمتگزار ایشان را برای استانداری لرستان به کار می گرفتند مگر نه اینکه لرستان تشنه ی این چنین مدیران لایقی است

[پاسخ]

فرهنگي در گفته :

ما نيز از انتخاب شايسته ايشان بسيار خرسنديم وآرزومنديم كه ازتوانايي شان براي توسعه استان لرستان نيزدريغ نورزند.برايشان آرزوي موفقيت مي كنيم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :