کد خبر : 61958
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 558 بازدید

مرگ خاموش نگهبان جوان در کوهدشت

      نگهبان ۲۰ ساله یک واحد ساختمانی در شهرستان کوهدشت لرستان ، به علت گازگرفتگی جان خود را از دست داد . به گزارش میرملاس ؛  فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت :  در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال جسد مردی جوان به مراکز درمانی کوهدشت و مسمومیت یک نفر […]

 

223825

 

 
نگهبان ۲۰ ساله یک واحد ساختمانی در شهرستان کوهدشت لرستان ، به علت گازگرفتگی جان خود را از دست داد .

به گزارش میرملاس ؛  فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت :  در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال جسد مردی جوان به مراکز درمانی کوهدشت و مسمومیت یک نفر دیگر ، بلافاصله ماموران این فرماندهی جهت بررسی موضوع به محل اعزم شدند .

سرهنگ “محمد صادق رستمی” افزود : بررسی موضوع حکایت از آن داشت ، متوفی مردی ۲۰ ساله به اتفاق فرد دیگری نگهبان یک واحد ساختمانی در شهر کوهدشت به علت استفاده از ذغال چوب برای گرم کردن خود در شب دچار گاز گرفتگی شده که نفر اول فوت و نفر دوم نیز مسموم و در بیمارستان بستری شده است.

“رستمی” به شهروندان توصیه کرد :در استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد، کنترل منافذ مسیر دودکش قبل از راه اندازی آنها از بروز این گونه حوادث ناگوار جلوگیری خواهد کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسن در گفته :

حالا معلوم نشده ببینم این کم کاری از ساحب کار بوده یا از ناچاری این جوان بخت برگشته و چاره سیاه؟
آخر عاقبت کسانی که بخواهند نان حلال در بیاورند و دزدی نکنند این چنین است، یا بدست ساحب کار و یا بدست سادگی خود از بین می روند!!!!!!!!

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

حسن صاحب نه ساحب بعد …….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :