کد خبر : 62000
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 164 بازدید

پنج هزار فارغ التحصیل دانشگاهی جویای کار در دلفان وجود دارد

  فرماندارشهرستان دلفان گفت : در این شهرستان بیش از ۵ هزار فارغ التحصیل کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد که جویای کار می باشند . علی باقری’ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:براساس آمارهای رسمی نرخ بیکاری در این شهرستان ۲۵ درصد است اما با توجه به […]

n00039071-b

 

فرماندارشهرستان دلفان گفت : در این شهرستان بیش از ۵ هزار فارغ التحصیل کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد که جویای کار می باشند .

علی باقری’ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:براساس آمارهای رسمی نرخ بیکاری در این شهرستان ۲۵ درصد است اما با توجه به شغل کشاورزی مردم منطقه این آمار به ۵۰ درصد هم می رسد.

وی بیکاری ، طلاق ، خودکشی و اعتیاد را از مهمترین آسیب های اجتماعی شهرستان دلفان عنوان کرد و بیان داشت : بیکاری مهمترین عامل و زمینه ساز بسیاری از آسیب های اجتماعی است که این موضوع توجه ویژه مسئولان کشوری را می طلبد.

این مسوول ،با بیان اینکه براساس اعلام وزارت کشور شهرستان دلفان جزء شهرستان های در معرض خطر آسیب های اجتماعی قرار گرفته است اظهار امیدواری کرد بتوان اعتبارات ویژه ای را از این طریق برای پیشگیری ازآسیب های اجتماعی در این شهرستان جذب کنیم.
شهرستان دلفان با ۱۴۵ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان لرستان واقع شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آدینه وند در گفته :

چقد زیاد شده تعداد جوانان بیکار .عاقبتشون میشن نظافتچی خونه های پایتخت و یا …………………………..

[پاسخ]

جوان پلدختری در گفته :

پلدختر6500نفر با تحصیلات عالیه و بیکار

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :