کد خبر : 62106
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 113 بازدید

جعفری : هنرمندان و رسانه ها زندگی عاری از اعتیاد را برای جامعه ترسیم کنند

    مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با تاکید بر اینکه ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر را برای ساختن جامعه ای پاک و عاری از اعتیاد بسیج می کنیم، از هنرمندان و رسانه ها خواست زندگی پاک و عاری از اعتیاد را برای جامعه ترسیم کنند. حجت الاسلام رحیم جعفری روز سه […]

81420849-6132558

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با تاکید بر اینکه ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر را برای ساختن جامعه ای پاک و عاری از اعتیاد بسیج می کنیم، از هنرمندان و رسانه ها خواست زندگی پاک و عاری از اعتیاد را برای جامعه ترسیم کنند.

حجت الاسلام رحیم جعفری روز سه شنبه در نشست مطبوعاتی با موضوع برگزاری جشنواره ایده های برتر در حوزه اعتیاد در سنندج، از کردستان به عنوان استان فرهنگ و هنر نام برد و گفت: نگرانی ما در ارتباط با مواد مخدر در این استان به این دلیل جدی است که این استان فرهنگی باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری احازه شیوع و گسترش مواد مخدر را ندهد.

وی تاکید کرد از ظرفیت این حوزه بخصوص در حوزه تئاتر و رسانه با جدیت در راستای پیشگیری از شیوع مواد مخدر استفاده می کنیم.

او خواستار تاکید بیشتر شورای مبارزه با مواد مخدر استان بر روی آموزش و پژوهش شد و از رسانه ها خواست در این ارتباط با جدیت وارد عمل شوند.

وی از گروه های نمایشی و همچنین رسانه ها خواست در کنار پرداختن به مشکلات مبتلایان به اعتیاد زندگی عاری از اعتیاد و پاک را نیز برای مردم جامعه ترسیم کنند تا مردم بیشتر در این ارتباط آگاه شوند.

وی بر واگذاری فعالیت های حوزه مواد مخدر به سازمان های مردم نهاد تاکید کرد و گفت: کارها را باید به این تشکل ها واگذار کنیم تا بیشتر و بهتر نتیجه بگیریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همچنین گفت: کارناوال فرهنگی مبارزه با اعتیاد در سطح استان راه می اندازیم و می خواهیم با این اقدام توجه مردم را با موضوع اعتیاد جلب کنیم.

حجت الاسلام جعفری آمادگی حوزه فرهنگ و هنر استان برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر را اعلام کرد و افزود: از هرگونه طرح و ایده برای این حوزه استقبال و حمایت می کنیم.

وی جشنواره ایده های برتر را فرصت بسیار خوبی برای دریافت ایده های مختلف در زمینه مواد مخدر دانست و از عموم مردم خواست ایده های خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

 

 
درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نورعلی ازسنندج در گفته :

باسلام محضر مبارک جناب آقای دکتر جعفری .

این ایده ، طرح و مسیری راکه حضرتعالی درخصوص مبارزه با مواد مخدر مشخص کرده اید نه تنها یک حرکت

مردمی وبسیار مثبت است بلکه خدا را نیز ازخود خشنود ساخته ای . این حرکت خداپسندانه درکردستان

که انشااله با استقبال بی بد یلی روبرو خواهد شد انعکاسی مافوق وظیفه انسانی دارد و قطعاً نابینایی که

کورکورانه قضاوتهای ناعادلانه دارند ، بینا خواهد کردو روشن خواهد شد که دلسوزان این مرز و بوم به راستی چه

کسانی هستند . خدای را عز و جل پشت و پناهتان . پیروزو سر بلند و سر افراز باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :