کد خبر : 62193
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 333 بازدید

رئيس كميسيون قضايي مجلس : نيروي انتظامي لرستان كارنامه قابل قبولي ارائه داده است

 رئيس كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي در جمع مسئولان و كاركنان انتظامي استان خدمت صادقانه پليس لرستان به شهروندان را قابل قبول بر شمرد و گفت : تلاش اين فرماندهي موجب افزايش امنيت در جامعه شده و كارنامه قابل قبولي ارائه داده است. به گزارش میرملاس ؛  دكتر “الهيار ملكشاهي” نماينده مجلس شوراي اسلامي در […]

images

 رئيس كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي در جمع مسئولان و كاركنان انتظامي استان خدمت صادقانه پليس لرستان به شهروندان را قابل قبول بر شمرد و گفت : تلاش اين فرماندهي موجب افزايش امنيت در جامعه شده و كارنامه قابل قبولي ارائه داده است.
به گزارش میرملاس ؛  دكتر “الهيار ملكشاهي” نماينده مجلس شوراي اسلامي در جمع كاركنان انتظامي لرستان با اشاره به اقدامات فرهنگي ، عمراني و خدماتي صورت گرفته را حاصل امنيتي دانست که نيروي انتظامي محقق کرده است و گفت : امنيت در کنار اعتماد به دولت مسير درست را پيش خواهد برد.
دكتر”ملكشاهي ” با تقدير از عملکرد اين پليس در اجراي طرحهاي ارتقاء امنيت اجتماعي و همت و تلاش مضاعف کارکنان انتظامي در برخورد با جرايم به ويژه جرم سرقت ، آرامش و امنيت جامعه را حاصل اين تلاش بي دريغ و شبانه روزي ماموران جان بر کف نيروي انتظامي برشمرد.
رئيس كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه امنيت اصلي ترين زير ساخت هر جامعه اي است ، اظهار داشت : نيروي انتظامي وظايف گسترده و بسيار مشكلي دارد و از لحاظ سخت افزاري و نرم افزاري مهمترين اركان نيز هست.
نماينده مردم كوهدشت در سخناني ديگر با اشاره به اينكه تلاش دشمنان به خصوص اسرائيل در جهت ايران هراسي در جهان به دنبال آن هستند كه ايران را كشوري قدرتمند و خطرناك جلوه دهند، اما حركت هاي مذهبي ما در مقابل لابي هاي آنان موثر واقع شده همانگونه که حضور 20 ميليوني شيعيان در روز اربعين حسيني در كربلا نشان از مايوس شدن آنان دارد.
وي در ادامه با اشاره به مذاكرات هسته اي و موفقيت ايران در اين زمينه افزود : اسرائيل و استكبار جهاني به دنبال منزوي كردن ايران اسلامي در افكار عمومي مي باشد، ولي به حول قوه الهي و رهنمودهاي مقام معظم رهبري و هوشياري مردم شريف ايران، قطعاً جمهوري اسلامي ايران پيروزمند اين ميدان خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

کردستان در گفته :

سلام بر جناب اقای دکتر ملکشاهی حتما مردم شریف کوهدشت نیک میدانند که چنین مواردی را کسی بیان میکند که با همه وجود امنیت را میفهمد چیزی را که در کلان استان کرمانشاه انرا حکیمانه تثبیت کرد و مردم قدر شناس کرمانشاه هم بدون شک سالهای سال دعا گوی این مرد بزرگ هستند

[پاسخ]

احسنت بر مرد شریف وبزرگوار لرستان .

[پاسخ]

رضایی در گفته :

سلام ودرود بر دکتر گرانقدر نماینده محبوب وپر تلاش جناب آقای ملکشاهی

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

احسنت خداقوت

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

خدا قوت نماینده مقتدر

[پاسخ]

مرادی در گفته :

درود خدا بر اقیانوس ودکت ملکشاهی بزرگ مرد تاریخ نمایندگی لرستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :