کد خبر : 62224
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 258 بازدید

استاندار لرستان از آمادگی استان برای استقبال از بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد

       استاندار لرستان از آمادگی استان برای استقبال از بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور خبر داد گفت: کمیته های مختلف ستاداستقبال در استان تشکیل و راه اندازی شده است. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند عصر جمعه در جلسه ستاد استقبال از زائران اربعین حسینی افزود: تمهیدات لازم برای […]

 

 81416306-6125308

 

 استاندار لرستان از آمادگی استان برای استقبال از بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور خبر داد گفت: کمیته های مختلف ستاداستقبال در استان تشکیل و راه اندازی شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند عصر جمعه در جلسه ستاد استقبال از زائران اربعین حسینی افزود: تمهیدات لازم برای استقبال زائران لرستانی و انتقال آنان از مرز به استان در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت:همچنین با توجه به احتمال عبور برخی زائران از لرستان نیز کمیته های اسکان، پذیرایی و حمل و نقل تشکیل شده است.

بازوند ادامه داد: دستگاههای اجرایی و تمامی اماکن دولتی نیز موظف شده اند مهمانسراها و ظرفیت های مهمانپذیر خود را با یک وعده غذای گرم به صورت رایگان در اختیار زائران قرار دهند.

وی ادامه داد: همچنین دستگاههایی از جمله حج و زیارت، سپاه پاسداران، آموزش و پرورش و صنعت و معدن نیز به صورت مستمر در حال آماده سازی تمهیدات اندیشیده شده هستند.

وی تصریح کرد: به فرمانداران شهرستان های کوهدشت، پلد ختر، خرم آباد، بروجرد و دورود ابلاغ شده که کمیته های حمل ونقل، اسکان، تغذیه و امنیت نیز در این شهرستان ها شکل بگیرد.

استاندار لرستان اظهار داشت: در ورودی شهرستان های مذکور با هماهنگی ادارات صنعت، معدن و تجارت و شهرداری ایستگاههای صلواتی به منظور پذیرایی از زائران اربعین حسینی که از این شهرستان ها عبور می کنند برپا می شود.

بازوند با اشاره به حضور بیش از یک میلیون و 500 هزار زائر ایرانی در مراسم اربعین حسینی نیز اضافه کرد: پیاده روی عظیم مردم ایران بیانگر ولایت مداری و عشق مردم به اهل بیت(ع) بوده و در واقع لبیک به مقام معظم رهبری است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

.همشهری در گفته :

ازاستاندار .فرماندار .شهرداروشورای شهر وخیرین محترم درخواست میشود درورودی شهرکوهدشت تا خروجی آن وحتی تازانوگه اگر امکان باشد تابلوهایی جهت راهنمایی زائران عزیز این مهمانان عزیز فاطمه ع در نظر گرفته شود چونکه وقتی وارد شهر میشوند سردر گم هستند ونمیدانند که ازکجا باید بروند .که این مسئله مهم بنظر میرسد امید است درلیست تمهیدات استقبال از زائران قرار بگیرد .اجرکم اباعبداله الحسین .

[پاسخ]

منچول در گفته :

همه اینا فقط حرف…من دیشب مرز مهران بودن مردم بی نهایت خسته بودن اما تموم اتوبوسها تو پارکینگ بودن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :