کد خبر : 62233
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 206 بازدید

راهپیمایی روز اربعین نشانه ارادت مردم به اهل بیت (ع) است

  به گزارش میرملاس ،محمد کرم‌محمدی امروز در گفت‌وگو با فارس ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: بزرگ‎ترین افتخار ما این است که شیعه، مسلمان و پیرو مکتب امام حسین (ع) هستیم که هر روز باشکوه بیشتر و عظمت خاصی در دل مردم جای می‌گیرد، به گونه‎ای که امروز میلیون‎ها مسلمان و شیعه […]

IMG_3602

 

به گزارش میرملاس ،محمد کرم‌محمدی امروز در گفت‌وگو با فارس ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: بزرگ‎ترین افتخار ما این است که شیعه، مسلمان و پیرو مکتب امام حسین (ع) هستیم که هر روز باشکوه بیشتر و عظمت خاصی در دل مردم جای می‌گیرد، به گونه‎ای که امروز میلیون‎ها مسلمان و شیعه به زیارت ایشان می‌روند.

فرماندار کوهدشت ادامه داد: هیچ قدرتی جز باور به خدا، پیامبر و راه حسین (ع) را ادامه دادن نمی‌تواند پایداری و شکوه امروز مسلمانان و شیعیان را داشته باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: بر اساس آمارها میلیون‌ها نفر نفر در روز اربعین در حرم امام حسین(ع) جمع می‌شوند تا عشق و ارادت خود را به این امام بزرگوار نشان دهند.

وی ادامه داد: هیچ ارتشی در دنیا به اندازه ارتش امام حسین (ع) امروز لشگر ندارد، زیرا این ارتش متعلق به همه مسلمانان جهان است؛ این در حالی است که شهید مطهری نیز در کتاب خدمات متقابل ایران و اسلام این موضوع را به خوبی بیان کرده است.

این مسئول تصریح کرد: کشورهای عربی و سردمداران قدرت در دنیا که هزینه‌های زیادی می‌کنند تا گروهی مانند تکفیری‌ها و داعشی‌ها را تشکیل دهند، نتوانسته‌اند بیش از چند هزار نفر نیرو جذب خود کنند، اما امروز عشق و ارادت مردم به امام حسین (ع) میلیون‌ها انسان را در کربلا گرد هم آورده است.

فرماندار کوهدشت گفت: باید اقدامات خوبی در راستای ترویج فرهنگ دینی انجام دهیم که تاکنون این کار صورت نگرفته است، بنابراین اگر با باور دینی و اعتقادی برای هر کاری وارد میدان شویم، آن کار انجام شدنی است.

محمدی ادامه داد: امام خمینی (ره) الگویی به نام بسیج پدید آورد که امروز نقش آن در جامعه به خوبی دیده می‏‌شود، زیرا اگر امروز دنیا از قدرت ایران هراس دارد، از برکات بسیج است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

درود بر فرماندار مقتدر شهرستان كوهدشت /شما را به امام حسين (ع) گوشتان به اين شايعه پراكني ها و جو سازي هاي كوهدشت نباشد فقط با اقتدار مسئولين نا لايق و كم كار و مردم آزار را عزل و يا جايگاهشان را تنزل داده تا شايد اين شهر يك كم حال و هواي سالم به خود بگيرد . خداوند يار و پشتيبانتان باشد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :