کد خبر : 62269
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

عبدی مطرح کرد: احداث شهرکهای گلخانه ای بسترساز تولید محصول سالم و ایجاد اشتغال پایدار

  نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی احداث شهرکهای گلخانه ای را بسترساز تولید محصولات سالم و ایجاد اشتغال پایدار دانست. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، ایرج عبدی در حاشیه بهره برداری از “کشت الگویی خیار” در مجتمع گلخانه ای دیناروند خرم باد گفت: در این مجتمع انواع محصولات […]

725784

 

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی احداث شهرکهای گلخانه ای را بسترساز تولید محصولات سالم و ایجاد اشتغال پایدار دانست.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، ایرج عبدی در حاشیه بهره برداری از “کشت الگویی خیار” در مجتمع گلخانه ای دیناروند خرم باد گفت: در این مجتمع انواع محصولات گلخانه ای به روش ارگانیک و بدون استفاده از هر گونه کود و سموم شیمیایی تولید می شود.

وی گفت: با حمایتهای استاندار لرستان، سازمان جهاد کشاورزی لرستان و همچنین رایزنیهای متعدد در مجلس شورای اسلامی به منظور تامین اعتبار لازم بعد از ۱۰ سال امروز شاهد بهره برداری از این گلخانه هستیم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: احداث شهرکهای گلخانه ای روش نوینی برای تولید بیشتر محصولات سالم و ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان بخش کشاورزی است.

عبدی افزود: باید به سمتی حرکت کنیم که کشاورزی صنعتی را جایگزین کشاورزی سنتی در لرستان کنیم تا با مدیریت و برنامه ریزی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهره وری بالایی در بخش کشاورزی داشته باشیم.

وی توسعه کشاورزی صنعتی را موجب تولید محصول بیشتر در اراضی کشاورزی با هکتار کمتر دانست و یادآور شد: از این طریق هم کشور را از وابستگی اقتصادی به بیگانگان بی نیاز می شود و هم درآمد بیشتری نصیب کشاورزان خواهد شد.

بنابر این گزارش مجتمع گلخانه ای دیناروند در زمینی به مساحت ۳۲ هکتار با تعداد ۵۵ واحد گلخانه ای احداث شده که تعداد ۳۰ واحد از این گلخانه ها آماده واگذاری به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد در گفته :

الان ملت میان به بد و بیرا گفتن که اقا این کاری نکرده و منو سر کار نبه

[پاسخ]

رضا ص در گفته :

صلاح کار کجا و منِ خراب کجا؟ ببین تفاوت ره از کُجاست تا به کجا!

[پاسخ]

سعيد نادري - مقيم تهران در گفته :

با سلام
به واقع آقاي دكتر عبدي و آقاي وآقاي مهندس غضنفري يكي از بهترين نماينگان و مديران زحمتكش و ارزشمند هستند . بيشتر به فكر كارهاي سياسي نيستند و اساسا و بلقوه به فكر كارهاي عام المنفعه هستند كه خداوند سميع و بسير خيرشون بده .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :