کد خبر : 62277
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

معاون برنامه‎ریزی استانداری لرستان: لرستان تنها استان دارای بندرخشک در غرب کشور است

  معاون برنامه‎ریزی استانداری لرستان گفت: لرستان تنها استان دارای بندرخشک در غرب کشور است. به گزارش میرملاس نیوز، علی هادی چگنی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: با توجه به پیگیری‎های استانداری لرستان در شورای آمایش کشور مصوب شد که لرستان به عنوان بندرخشک در اولویت قرار گیرد. وی […]

علی هادی چگنی

 

معاون برنامه‎ریزی استانداری لرستان گفت: لرستان تنها استان دارای بندرخشک در غرب کشور است.

به گزارش میرملاس نیوز، علی هادی چگنی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: با توجه به پیگیری‎های استانداری لرستان در شورای آمایش کشور مصوب شد که لرستان به عنوان بندرخشک در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: مصوبه شورای آمایش در این باره ابلاغ شده و مکاتباتی با امضای مهندس بازوند به وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته و به طور جدی پیگیریم تا به نتیجه برسد.

هادی چگنی بیان کرد: لرستان تنها بندرخشک در غرب کشور خواهد بود.

معاون برنامه‎ریزی استانداری لرستان در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت مناطق ویژه اقتصادی استان اضافه کرد: در حال حاضر منطقه ویژه اقتصادی ازنا فعالیت دارد و گمرک در آن مستقر شده است.

وی گفت: مناطق ویژه اقتصادی خرم‎آباد و بروجرد نیز در دست پیگیری است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاردان در گفته :

جناب چگنی
حتما هر از چند گاهی از این اینگونه مصاحبه ها وافاضات داشته باشید تا خلق الله بدانند هنوز معاون استانداری هستید واستان را از بیکاری وفقر نجات خواهی داد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :