کد خبر : 62282
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 330 بازدید

رد ادعای برخی روزنامه‎ها در مورد منصوریان و بیرانوند

  دروازه‎بان نفت تهران می‎گوید قراردادش دو ساله است و بعد از پایان فصل، یک سال دیگر از قراردادش باقی می‎ماند. به گزارش میرملاس ، علی‎رضا بیرانوند در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به اینکه روزنامه‎ها مدعی شده‎اند که فصل بعد قرار است به همراه منصوریان به استقلال برود، تصریح […]

36549t

 

دروازه‎بان نفت تهران می‎گوید قراردادش دو ساله است و بعد از پایان فصل، یک سال دیگر از قراردادش باقی می‎ماند.

به گزارش میرملاس ، علی‎رضا بیرانوند در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به اینکه روزنامه‎ها مدعی شده‎اند که فصل بعد قرار است به همراه منصوریان به استقلال برود، تصریح کرد: من و علی آقا فصل بعد هم با نفت قرارداد داریم و هر چه باشگاه بگوید تابع آن هستیم.

وی با بیان اینکه این ادعا را رد می‎کنم، افزود: استقلال را خیلی دوست دارم و از بچگی طرفدار این تیم بوده‎ام اما باید شرایط فراهم باشد تا آبی‎پوش شوم در غیر این‎صورت مثل این فصل که قرارداد داشتم و نتوانستم بروم بازهم نمی‎روم.

بیرانوند در مورد هدبند آبی که در دیدار نیمه‎نهایی جام حذفی با پدیده بسته بود، نیز گفت: هوا خیلی سرد بود و به تدارکات تیم گفتم چیزی بدهد که سرم را ببندم و توجه نکردم چه رنگی است که بعد بازی متوجه شدم آبی است. باد و سرما در روز بازی با پدیده خیلی اذیت کرد و یک نیمه با حریف بازی کردیم و نیمه دیگر با باد!

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا کوهدشت در گفته :

درود بر شیر مرد لرستانی

[پاسخ]

عارف عبدولی در گفته :

باسلام واحترام خدمت مدیرمحترم، چراازقهرمانی های پهلوان سعیدعبدولی درسایت میرملاس اخبارمربوط به این پهلوان غیورلر درج نمی شود،لطفا حرکت و منش پهلوانی سعیدعبدولی درراستای خدمات به زائرين امام حسین(ع) رادرسایت درج نمایید.

[پاسخ]

اقای بیرانوند خیلی ها این ادعا را داشتند اما تو که بالاتر از رحمتی و طالب لو نیستی انها رو به گریه اوردیم یادت باش همین فروزان تو داربی به گریه امد پس مواظب شیرهای غیور پرسپولیس باش6 عالیشاه اونم 10 نفره داداش

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :