کد خبر : 62420
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 309 بازدید

بانوی خیر لرستانی 20 میلیارد ریال برای کمک به زوج های بی بضاعت وقف کرد

          مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ‘ستاره شاکرمی’ بانوی خیر لرستانی در سال جاری 20 میلیارد ریال برای کمک به زوج های بی بضاعت وقف کرده است. حجت الاسلام والمسلمین ‘مرتضی خاکباز’ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ثمرات و برکات وقف در […]

IMG10173023 

 

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ‘ستاره شاکرمی’ بانوی خیر لرستانی در سال جاری 20 میلیارد ریال برای کمک به زوج های بی بضاعت وقف کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین ‘مرتضی خاکباز’ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ثمرات و برکات وقف در جامعه اسلامی افزود: وقف صدقات جاریه ای است که اثرات آن هیچگاه پایان نمی پذیرد.

وی اظهار کرد: رسانه ها نقش مهمی در احیای سنت حسنه وقف دارند و با ورود رسانه ها به صحنه وقف اثرات آن در جامعه نمود پیدا می کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از راه اندازی تور مجازی زیارت امامزادگان استان لرستان خبر داد و افزود: کاربران می توانند با مراجعه به سایت اوقاف لرستان از امامزادگان استان دیدن کنند.

وی گفت: در حال حاضر، 24 پروژه بقاع متبرکه با اعتبار 10 میلیارد ریال در استان لرستان از محل درآمدهای بقاع متبرکه و کمک های مردمی در حال اجرا می باشد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ممنونیم
خدا عوضش یهت خیر بده

[پاسخ]

اتیوند در گفته :

احسنت بر غیرت چنین شیرزنانی اجرکم عندالله

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :