کد خبر : 62421
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 151 بازدید

اعلام مقالات برتر همایش ملی سیره علوی

  مقالات برتر ششمین دوره همایش ملی سیره علوی اعلام شدند. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، مقالات ششمین دوره این همایش، توسط کمیته علمی و هیئت داوران مورد ارزیابی قرار گرفته و 12 مقاله به‎عنوان مقالات برگزیده معرفی شدند. جایگاه مدیریت جهادی در سیره علوی و ارتباط آن با اثربخشی سازمانی، فرهنگ دانش‏پژوهي و توانمندسازي […]

36679t

 

مقالات برتر ششمین دوره همایش ملی سیره علوی اعلام شدند.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، مقالات ششمین دوره این همایش، توسط کمیته علمی و هیئت داوران مورد ارزیابی قرار گرفته و 12 مقاله به‎عنوان مقالات برگزیده معرفی شدند.

جایگاه مدیریت جهادی در سیره علوی و ارتباط آن با اثربخشی سازمانی، فرهنگ دانش‏پژوهي و توانمندسازي جامعه در سيره‏ي امام علي، آداب گفتاری حاکم بر سبک زندگی اسلامی از دیدگاه نهج البلاغه، چگونگی پاسداشت منزلت و کرامت انسانی در سیره امام علی(ع)، شاخصه‎های مدیران و کارگزاران شایسته از نظر امام علی(ع)، شاخصه‎هاي ماندگار مديران و كارگزاران شايسته از نظر امام علي(ع)، نظارت و کنترل از دیدگاه امام علی(ع) و مقایسه آن با سیستم نظارتی حاکم بر جامعه، شیوه‎های هدایتی امام علی(ع) در جنگ جمل، بررسی معیارهای شایسته‎سالاری علوی با رویکرد به واقعه غدیر، بررسی معیارهای شایسته‎سالاری علوی با رویکرد به واقعه غدیر، دیدگاه امام علی(ع) در مورد کار و تلاش به‎عنوان مقالات برتر معرفی شده‎اند.

این همایش به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان، یازدهم دی ماه برگزار خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :