کد خبر : 62506
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 467 بازدید

اسدالله آزادبخت شاعر کوهدشتی / جز هیات داوران هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان، هیئت داوران هفتمین کنگره شعر عاشورایی قروه، تندیس، لوح تقدیر و هدیه ویژه خود را در رده بزرگسالان به ترتیب به زهرا شعبانی از خوزستان، محمدهادی ناظریان از گلستان و پری انصاریان از استان تهران به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش اهدا کرد.  هیئت داوران […]

_MG_0163

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان، هیئت داوران هفتمین کنگره شعر عاشورایی قروه، تندیس، لوح تقدیر و هدیه ویژه خود را در رده بزرگسالان به ترتیب به زهرا شعبانی از خوزستان، محمدهادی ناظریان از گلستان و پری انصاریان از استان تهران به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش اهدا کرد.

 هیئت داوران همچنین عارفه دهقانی از تهران، رویا باقری از زنجان و علی سلیمی از همدان را شعرای اول تا سوم رده جوانان هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه معرفی و شایسته تقدیر دانست.

 محمد زارعی از استان مرکزی، محمد صارمی شهاب از همدان، فائزه زرافشان از شهرستان میبد یزد، مرضیه شهیدی از الیگودرز لرستان، مصطفی توفیقی از شهر مشهد، امیر تفقدی از شهرستان دلیجان مرکزی، مائده زارعیاز از شهر سریش اباد کردستان و الهام عبدالملکی از قلعه کردستان نیز توسط هسئت داوران به عنوان شعرای برگزیده قرائت رده جوانان هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه شناخته شدند.

 بنا به رای هیئت داوران هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه، شکیبا غفاریان از شهرستان شاهرود سمنان، خدا بخش صفادل از نیشابور خراسان رضوی، مریم حقیقت از استان فارس، الهام عمومیاز خمینی شهر اصفهان، سید احمد استوار از آذربایجان شرقی، علی احدی از اراک، منصور دولتی از شهرستان قروه کردستان،  حمدالله عبدالملکی، از شهر قلعه کردستان،  منصور ملاولیاز شهرستان قروه کردستان و علیرضا شیخ جعفری از شهر سریش آباد کردستان شعرای برگزیده قرائت رده بزرگسالان معرفی شدند.

 گفتنی است، بیژن ارژن، سعید بیابانکی، محمد ابدالی از استان تهران و  اسدالله آزاد بخت ، مهدی انور و محی الدین آئینی از کردستان داوری هفتمین کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه را بر عهده داشتند.

 ۳۹۷ اثر شعری از سراسرکشور از ۲۲۳ شاعر، ۸۶ نفراز شاعران جوان و ۱۳۷ نفر از شاعران بزرگسال به دبیرخانه کنگره ارسال شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ادینه وند در گفته :

باعث افتخار است برا استان بویژه شهرستان کوهدشت

علی نجات جمالی در گفته :

این موفقیت رابه اقای ازادبخت تبریک می گویم

سيروس عبداللهي در گفته :

تبریک به دوست عزیزم جناب اقای ازادبخت عزیز

داریوش گراوند در گفته :

سلام براستاد بزرگواراسدالله آزادبخت که باعث افتخار شهر فقیرمان کوهدشت هستند

نادر علی نژادیان در گفته :

سلام بر برادر استاد اسدله آزادبخت باعث افتخار است که عزیزی از دیار کوهدشت در چنین کنگره ای به عنوان یکی از هیات داوران حضور داشته است سربلند و پیروز باشید

کرم گراوند در گفته :

تبریک به استاد اسد آزادبخت عزیز که باعث افتخاروسربلندی شهرمان کوهدشت
هستن آفرین برشما موفق باشی

رضاحسنوند در گفته :

شایستگی شما بیشتر از اینهاست توفیق رفیق شفیق راهت باد

فريدون طرهاني در گفته :

تبریک به استاد اسدالله آزادبخت هرجا افتخار آفرینی کنی مایع سربلندی وعزت کوهدشت است.

محمود مهکی در گفته :

شکر خدا به شاعرانه زیستنت
بلا به دور باشد از جان و تنت
هوای بهار وگلهایش تقدیم توباد
که شعر تقدیم میکنی به مردم وطنت

اقایازادبخت استاد وارسته

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :