کد خبر : 62509
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 210 بازدید

وزیر بهداشت : دفترچه های بیمه باید حکم پول نقد را داشته باشند

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید دفترچه‌های بیمه به جایگاهی برسند که حکم پول نقد را داشته باشند که موانع در این مسیر باید برداشته شود.   سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، شامگاه پنجشنبه در دیدار با آیت الله موسوی اردبیلی در سخنانی اظهار داشت: بیمه‌ها امروز در کشور دارای مشکلاتی هستند که […]

dr_hashemi_197755

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید دفترچه‌های بیمه به جایگاهی برسند که حکم پول نقد را داشته باشند که موانع در این مسیر باید برداشته شود.

 
سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، شامگاه پنجشنبه در دیدار با آیت الله موسوی اردبیلی در سخنانی اظهار داشت: بیمه‌ها امروز در کشور دارای مشکلاتی هستند که امیدواریم با همراهی دولت و مجلس شورای اسلامی این مشکلات برطرف شود.
 
وی عنوان کرد: در حال حاضر همه ایرانیان می‌توانند زیر پوشش بیمه قرار گیرند که خوشبختانه وعده ریاست جمهوری در این زمینه عملی شده است.
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: در حال حاضر مانعی برای بیمه کردن اقشار مختلف مردم وجود ندارد و اگر شخصی تاکنون تحت پوشش بیمه قرار نگرفته است خودش مراجعه و اقدام نکرده است.
 
وی تصریح کرد: باید دفترچه‌های بیمه به جایگاهی برسند که حکم پول نقد را داشته باشند که موانع در این مسیر باید برداشته شود.
 
اعتبارات درمانی برای جمعیت ۹ میلیون نفری حاشیه شهر‌ها
 
قاضی زاده هاشمی گفت: جمعیت ۹ میلیون نفری که در حاشیه شهر‌ها زندگی می‌کردند اعتبارات خوبی برای امر بهداشت و درمان آنها صورت گرفته است و هم اکنون همه روستاهای کشور از خدمات طرح‌های درمانی از جمله واکسیناسیون نوزدان، تامین داروهای مختلف و نظام ارجاع استفاده می‌کنند. ‏
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در حال حاضر با شرایط آرمانی در عرصه بهداشت و درمان فاصله داریم که برای سالم بودن جامع نیازمند فرهنگ سازی و تغییر در سبک زندگی‌ها هستیم.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عظیم آزادبخت در گفته :

درود و سلام فراوان بر وزیر پر کار و پرتلاش بهداشت واقعا بهترین وزیر بهداشت تا کنون بوده و هستند برخی فکر می کنند بهبود وضعیت معیشتی پرستاران عزیز و پرسنل خدوم بهداشت فقط برای خود آنها منفعت دارد ولی در واقع سود این کار به تک تک مردم ایران می رسد چرا که اگر آن عزیزان دغدغه معیشت نداشته باشند خدمات بهتری هم می توانند ارائه دهند و اتفاقا فضا برای نقد آنها هم بهتر فراهم می شود چه خوب بود اگر وزیر محترم آموزش و پرورش هم مانند وزیر بهداشت عمل میکردند زیرا معیشت معلمان نیز مستقیما بر کل جامعه اثرگذار است

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

سلام . به وزیر زجمتکش و پر تلاش امید وارم در لرستان رعایت شود

[پاسخ]

همشهری در گفته :

درود بردکتر هاشمی شیر مادر حلالت باد با این مدیریت توانمندت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :