کد خبر : 62518
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 948 بازدید

هشدار میرعمادی نسبت به سخنانی که وحدت و آرامش لرستان را خدشه می کند

  به گزارش میرملاس ؛ نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در پایان سخنرانی خود در نماز جمعه امروز  به بعضی از افرادی که با سخنان اهانت آمیز خود آرامش و وحدت استان را خدشه دار می کنند هشدار داد و گفت: افرادی که برای خوش خدمتی به یک جریان خاص […]

 

به گزارش میرملاس ؛ نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در پایان سخنرانی خود در نماز جمعه امروز  به بعضی از افرادی که با سخنان اهانت آمیز خود آرامش و وحدت استان را خدشه دار می کنند هشدار داد و گفت: افرادی که برای خوش خدمتی به یک جریان خاص و نه برای دفاع از دولت آرامش و وحدت استان را خدشه دار می کنند هشدار می دهم از این سخنان پرهیز کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به این مطلب که دولت همواره مورد تایید رهبری و مورد حمایت مردم است افزود: اگر بزرگانی از دولت نقد می کنند این کار از روی خیرخواهی و دلسوزی بوده لذا ما حق نداریم به بزرگان توهین و اهانت کنیم و با جوگیر شدن و اهانت به بزرگان فضای سیاسی و فرهنگی جامعه را متشنج کنیم.

حجت الاسلام میرعمادی بصیرت، وحدت و یکپارچگی را عامل واکسینه کردن مردم و جامعه دانست و عنوان کرد: جامعه نیازمند به وحدت و آرامش است و ما بایستی به مردم خدمت کنیم لذا بهترین و والاترین دفاع از دولت خدمت فرهنگی و اقتصادی است و نباید زمینه اختلاف و تفرقه فراهم شود.

وی با بیان اینکه برای دفاع از دولت نیازی به سخنرانی و اهانت به اشخاصی دیگر نیست یادآور شد: اگر اهانت کنندگان می خواهند از دولت دفاع کنند به مردم خدمت کرده و از کارهای خود دست بردارند لذا مردم ما خوب می فهمند که اینگونه سخنان ناشی از چه مسائلی است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعی ازفرهنگیان شهرستان پلدختر در گفته :

از تذکرات خیرخواهانه حاج آقا میرعمادی تشکر میکنیم .وآمادگی خودرا جهت دفاع از آرمانهای انقلاب بیشترازپیش اعلام میکنیم

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳۰ آذر , ۱۳۹۳ ۱۸:۴۴:

یک نفر ک نمیشه جمع .

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ دی , ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹:

یک نفرید شما.

[پاسخ]

محمد هادی در گفته :

از واکنش قاطعانه و به موقع نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ی مردمی خرم آباد در مقابل عناصر فتنه و باعثان آشوب در سطح استان حمایت می کنیم .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر اين بصيرت ديني وعاشورايي وسلام بر بازوي رهبري امام جمعه فهيم بصير وشجاع وموقعيت شناس

[پاسخ]

بانو در گفته :

واقعاً به جا گفته اند.

[پاسخ]

جمعي از اساتيد دانشگاههاي استان در گفته :

با سلام ،وآرزوي توفيق از تذكر خيرخواهانه حاج آقا مير عمادي نهايت تشكر بعمل مي آيد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

کدام جمع دانشگاهی آیا یک نفر می شود جمع!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :