کد خبر : 6254
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 191 بازدید

کرم رضا پیریایی/ قم ؛ نیازمند برنامه ریزی دقیق براساس آمایش سرزمینی است

استاندار قم گفت: آمایش سرزمینی مهمترین نیاز برای توسعه استان قم است كه وضع موجود را بدون شعارزدگی تبیین خواهد کرد. به گزارش میرملاس نیوز؛ به نقل ازایسنا ،کرم رضا پیریایی با بیان اینکه این آمایش سرزمینی در همدان انجام شده؛ افزود: برای اینکه امروز از دیروز بهتر باشد، باید با برنامه ریزی دقیق آمایش […]

استاندار قم گفت: آمایش سرزمینی مهمترین نیاز برای توسعه استان قم است كه وضع موجود را بدون شعارزدگی تبیین خواهد کرد.

به گزارش میرملاس نیوز؛ به نقل ازایسنا ،کرم رضا پیریایی با بیان اینکه این آمایش سرزمینی در همدان انجام شده؛ افزود: برای اینکه امروز از دیروز بهتر باشد، باید با برنامه ریزی دقیق آمایش سرزمینی موردنیاز قم تدوین شود.

استاندار قم بیان کرد: همه مدیران استان و كاركنان اداری باید با وفاق و همدلی برای رشد و توسعه استان تلاش كنند.

 وی ادامه داد: یكی از مهمترین اولویت ها فعالیت در این استان توجه به مباحث فرهنگی است که طرح های “مهرماندگار” از این جمله فعالیت ها است و باید در استان قم بخوبی اجرا شده تا آمار اشتغال به وضعیت مطلوبتری برسد.

پیریایی تصریح كرد: در گذشته به قم جفا شده و آبادانی این شهر سالها به طول می انجامد ولی باید تلاش و فعالیت های مضاعف تری صورت بگیرد تا فردای بهتر این استان را شاهد باشیم.

استاندار قم با اشاره به اینكه قم شهر اهل بیت(ع) است، ادامه داد: باید متناسب با عظمت این شهر و مراجع و علمایی كه در این شهر حضور دارند نسبت به آبادانی آن تلاش كنیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

برای ایشان ارزوی موفقیت داریم -افتخار کوهدشت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :