کد خبر : 62579
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 374 بازدید

سردار قنبری خبر داد: باند قاچاق هروئین در کوهدشت منهدم شد

    فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به عملیات تعقیب و گریز پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام یک باند سوداگر مرگ خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، سردار محمد قنبری در این رابطه گفت: ماموران مواد مخدر شهرستان کوهدشت با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله […]

IMG10185582

 

 

فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به عملیات تعقیب و گریز پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام یک باند سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، سردار محمد قنبری در این رابطه گفت: ماموران مواد مخدر شهرستان کوهدشت با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد افیونی در یکی از روستاهای این شهرستان آگاهی یافتند.

وی با اشاره به اشرافیت پلیس لرستان بر مسیر های صعب العبور و انحرافی، افزود: ماموران با تشکیل اکیپ ویژه با استقرار نامحسوس در مسیر های احتمالی، تردد قاچاقچیان را زیر نظر گرفتند.

سردار قنبری تصریح کرد: قاچاقچیان با دو دستگاه پژو پارس و ۴۰۵ با استفاده از مسیرهای حاشیه ای وارد کمین ماموران انتظامی شده و بدون توجه به دستور توقف پلیس، سعی بر فرار داشتند اما ماموران با گشودن آتش قاچاقچیان را زمینگیر و دو خودرو متعلق به آنان را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در بازرسی از پژو ۴۰۵ مقدار ۱۵ کیلوگرم هروئین کشف و دو سوداگر مرگ در این رابطه دستگیر شدند.

سردار قنبری گفت: در بازرسی از منزل دو نفر دیگر از اعضای این باند که قبل از ماموران متواری شده بودند پنج کیلو هروئین، ۴۲ کیلو و ۱۳۰ گرم مایع پیش ساز هروئین، چهار دستگاه پراید، وانت نیسان، هیوندا کروز، موتورسیکلت و دو قبضه اسلحه غیر مجاز و مقادیری مهمات کشف و ضبط شد.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زماني در گفته :

با سلام و تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت و کلیه عزیزانی که در کشف این محموله دست داشته اند ، امید وارم موفق و مؤید و سلامت باشند .

نادر ...علی نژادیان در گفته :

درود خدا بر شما سبز پوشان بی ادعای نیروی انتظامی
این ملت امنیتش را مدیون تلاشهای بی وقفه شماست . پایدار وسربلند باشید

سیروس ندری در گفته :

موفق باشید

حشمت اله نجفی (سوری ) در گفته :

با سلام و تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت و کلیه عزیزانی که در کشف این محموله دست داشته اند ، امید وارم موفق و مؤید

حسن در گفته :

واقعا درود بر شما فرمانده! درود بر تمام زحمت کشانی که تلاش می کنند که ریشه ی این سوداگران مرگ را بخشکانند.

کوهدشتی در گفته :

با سلام و تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل خدوم ناجا بخصوص سردار قنبری و جناب سرهنگ فرخی ریاست محترم پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان . خسته نباشید

دلفان در گفته :

درودتان باد

گراوند در گفته :

با تشکر و تقدیر از نیروی انتظامی کوهدشت که زحمات بی دریق شما در خصوص این عملیات در اوایل صبح انجام گرفته است ولی بنا به نظر اهالی آن روستا و اگر تمرکز بیشتری را روی آن روستا داشته باشید بدون شک اقدام به کشف مواد مخدر بیشتری میشود

'گراوند در گفته :

نیروی انتظامی از این سری کارها بیشتر انجام گیرد ممنون میشیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :