کد خبر : 62579
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 382 بازدید

سردار قنبری خبر داد: باند قاچاق هروئين در کوهدشت منهدم شد

    فرمانده انتظامي استان لرستان با اشاره به عمليات تعقيب و گريز پليس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام يک باند سوداگر مرگ خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، سردار محمد قنبري در این رابطه گفت: ماموران مواد مخدر شهرستان كوهدشت با انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي از انتقال محموله […]

IMG10185582

 

 

فرمانده انتظامي استان لرستان با اشاره به عمليات تعقيب و گريز پليس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام يک باند سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، سردار محمد قنبري در این رابطه گفت: ماموران مواد مخدر شهرستان كوهدشت با انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي از انتقال محموله مواد افيوني در يكي از روستاهاي اين شهرستان آگاهي يافتند.

وي با اشاره به اشرافيت پليس لرستان بر مسير هاي صعب العبور و انحرافي، افزود: ماموران با تشكيل اکيپ ويژه با استقرار نامحسوس در مسير هاي احتمالي، تردد قاچاقچيان را زير نظر گرفتند.

سردار قنبري تصريح کرد: قاچاقچيان با دو دستگاه پژو پارس و ۴۰۵ با استفاده از مسيرهاي حاشيه اي وارد کمين ماموران انتظامي شده و بدون توجه به دستور توقف پليس، سعي بر فرار داشتند اما ماموران با گشودن آتش قاچاقچيان را زمينگير و دو خودرو متعلق به آنان را توقيف کردند.

فرمانده انتظامي استان خاطر نشان كرد: در بازرسي از پژو ۴۰۵ مقدار ۱۵ کيلوگرم هروئين كشف و دو سوداگر مرگ در اين رابطه دستگير شدند.

سردار قنبری گفت: در بازرسي از منزل دو نفر ديگر از اعضاي اين باند كه قبل از ماموران متواري شده بودند پنج كيلو هروئين، ۴۲ كيلو و ۱۳۰ گرم مايع پيش ساز هروئين، چهار دستگاه پرايد، وانت نيسان، هيوندا كروز، موتورسيكلت و دو قبضه اسلحه غير مجاز و مقاديري مهمات كشف و ضبط شد.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زماني در گفته :

با سلام و تقدير و تشكر از نيروي انتظامي شهرستان كوهدشت و كليه عزيزاني كه در كشف اين محموله دست داشته اند ، اميد وارم موفق و مؤيد و سلامت باشند .

[پاسخ]

نادر ...علی نژادیان در گفته :

درود خدا بر شما سبز پوشان بی ادعای نیروی انتظامی
این ملت امنیتش را مدیون تلاشهای بی وقفه شماست . پایدار وسربلند باشید

[پاسخ]

سیروس ندری در گفته :

موفق باشید

[پاسخ]

حشمت اله نجفی (سوری ) در گفته :

با سلام و تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت و کلیه عزیزانی که در کشف این محموله دست داشته اند ، امید وارم موفق و مؤید

[پاسخ]

حسن در گفته :

واقعا درود بر شما فرمانده! درود بر تمام زحمت کشانی که تلاش می کنند که ریشه ی این سوداگران مرگ را بخشکانند.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

با سلام و تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل خدوم ناجا بخصوص سردار قنبری و جناب سرهنگ فرخی ریاست محترم پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان . خسته نباشید

[پاسخ]

دلفان در گفته :

درودتان باد

[پاسخ]

گراوند در گفته :

با تشکر و تقدیر از نیروی انتظامی کوهدشت که زحمات بی دریق شما در خصوص این عملیات در اوایل صبح انجام گرفته است ولی بنا به نظر اهالی آن روستا و اگر تمرکز بیشتری را روی آن روستا داشته باشید بدون شک اقدام به کشف مواد مخدر بیشتری میشود

[پاسخ]

'گراوند در گفته :

نیروی انتظامی از این سری کارها بیشتر انجام گیرد ممنون میشیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :