کد خبر : 62582
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 151 بازدید

امیدی پور خبر داد: انیمیشن ضرب المثل های لری در حوزه هنری لرستان تولید شد

    سرپرست حوزه هنری استان لرستان گفت: انیمیشن ضرب المثل های لری با موضوع سبک زندگی بومی تولید شد. به گزارش میرملاس  به نقل ازمهر، محمدحسین امیدی پوردر جلسه ستاد برنامه ریزی فرهنگی برای تحقق شعار سال ۱۳۹۳ در استان از تولید سه فیلم انیمیشن به همت هنرمندان حوزه هنری استان خبر داد. وی […]

 

726770

 

سرپرست حوزه هنری استان لرستان گفت: انیمیشن ضرب المثل های لری با موضوع سبک زندگی بومی تولید شد.

به گزارش میرملاس  به نقل ازمهر، محمدحسین امیدی پوردر جلسه ستاد برنامه ریزی فرهنگی برای تحقق شعار سال ۱۳۹۳ در استان از تولید سه فیلم انیمیشن به همت هنرمندان حوزه هنری استان خبر داد.

وی با تشریح جزئیات این پروژه های انیمیشن عنوان کرد: کار انیمیشن “قصه های قرآنی” یکی از این پروژه ها است که در قالب ۱۳ قسمت ۱۲ دقیقه ای تولید می شود.

سرپرست حوزه هنری استان لرستان ادامه داد: تاکنون سه قسمت از انیمیشن “قصه های قرآنی” تولید شده و تا پایان سال همه قسمت های این مجموعه تولید خواهند شد.

امیدی پور از تولید انیمیشن “ضرب المثل های لری” نیز خبر داد و بیان داشت: این اثر انیمشین نیز با موضوع سبک زندگی بومی تولید شده است.

سرپرست حوزه هنری استان لرستان با تاکید بر لزوم حمایت از هنر بومی و هنرمندان لرستانی عنوان کرد: محصولات فرهنگی و هنری نیز باید وارد چرخه اقتصادی شوند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :