کد خبر : 62827
تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 262 بازدید

پخش مجدد «هزار دستان» با کیفیت HD

  نسخه اچ‌دی مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» به کارگردانی زنده یاد «علی حاتمی» از شبکه تلویزیونی آی فیلم پخش می‌شود. به گزارش میرملاس به نقل ازخبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» پس از 8 سال تولید، در سال 66 از شبکه یک سیما پخش شد. بنا بر این گزارش، پس از گذشت سال‌ها و افت […]

images

 

نسخه اچ‌دی مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» به کارگردانی زنده یاد «علی حاتمی» از شبکه تلویزیونی آی فیلم پخش می‌شود.

به گزارش میرملاس به نقل ازخبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» پس از 8 سال تولید، در سال 66 از شبکه یک سیما پخش شد.

بنا بر این گزارش، پس از گذشت سال‌ها و افت کیفی این مجموعه، شبکه آی فیلم قصد دارد نسخه تبدیل شده این سریال را به روی آنتن ببرد.

نسخه اچ‌دی مجموعه «هزار دستان» از فردا -3 دی ماه- ساعت 21:30 روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود. علاقه‌مندان نیز می‌توانند تکرار این مجموعه را در ساعت‌های 5:40 بامداد و 12:30 روز بعد مشاهده کنند.

در این مجموعه تعداد زیادی از بازیگران معروف ایرانی نقش‌آفرینی کردند. از جمله: جمشید مشایخی در نقش رضا خوشنویس/ تفنگچی، عزت الله انتظامی در نقش خان مظفر، داوود رشیدی در نقش مفتش شش انگشتی، علی نصیریان در نقش ابوالفتح، محمدعلی کشاورز در نقش شعبون استخونی، حسین گیل در نقش سیدمرتضی سماور ساز تهرانی، جعفر والی در نقش رئیس نظمیه،‌ زری خوشکام در نقش امینه اقدس عروس خان مظفر، شهلا میربختیار در نقش قمربانو همسر رضا خوشنویس، افسر اسدی در نقش شاهدخت، رقیه چهره‌آزاد در نقش قدسی مستخدمه‌خان مظفر، مهری ودادیان در نقش همسر اسماعیل خان، جهانگیر الماسی در نقش پزشک تازه از فرنگ برگشته، پرویز پورحسینی در نقش متین السلطنه مدیر روزنامه، هوشنگ بهشتی در نقش جلال الملک پدر همسر رضا خوشنویس، محمد مطیع در نقش غلام عمه، اصغر همت در نقش یکی از سربازهای ارتش ایران در شهریور 1320، سروش خلیلی در سه نقش؛ متولی سقاخانه در تهران قدیم، جواهر فروش ارمنی و شهروند در اپیزود تهران جدید و …

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد در گفته :

خدا رحمت کند مرحوم علی حاتمی را . یک شاهکار به تمام معنا از خود به یادگار گذاشت . من که از دیدن این فیلم بسیار لذت میبرم .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :