کد خبر : 62874
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 138 بازدید

انتقاد معاون استاندار لرستان از عدم نظارت بر پروژه‎های عمرانی استان

  معاون امور عمرانی استانداری لرستان از عدم نظارت مدیران دستگاه‎های اجرایی بر پروژه‎های عمرانی استان انتقاد کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، محمد اصلانی در جلسه شورای فنی گفت: مدیران باید به مصوبات شورای فنی توجه کنند و بر نحوه پیشرفت پروژه‎ها نظارت دقیق داشته باشند . وی اظهار کرد: دستگاه‎های […]

images

 

معاون امور عمرانی استانداری لرستان از عدم نظارت مدیران دستگاه‎های اجرایی بر پروژه‎های عمرانی استان انتقاد کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، محمد اصلانی در جلسه شورای فنی گفت: مدیران باید به مصوبات شورای فنی توجه کنند و بر نحوه پیشرفت پروژه‎ها نظارت دقیق داشته باشند .

وی اظهار کرد: دستگاه‎های اجرایی این استان باید اطلاعات پروژه‎ها را در سامانه مربوطه ثبت کنند تا با ثبت این اطلاعات میزان پیشرفت طرح‎ها در راستای برنامه‎ریزی و تخصیص بودجه مشخص شود.

وی بیان کرد: پروژه‎های ملی به عنوان سرمایه‎های ملی محسوب می‎شوند و ناظران مدیران باید به نحوه پیشرفت و اجرای آنها نظارت دقیق داشته باشند .

اصلانی یادآور شد: در راستای اجرای صحیح و اصولی پروژه‎ها از پیمانکاران دارای نواقص اجرایی نباید استفاده شود چرا که استفاده از این پیمانکاران موجب نقص در اجرای پروژه‎ها و پایی آمدن امنیت کار می‎شود .

وی تاکید کرد: مدیران در راستای اجرای دقیق پروژه‎ها ازتجربیات معاونت‎ها و ناظرین استفاده کنند و قبل از شروع پروژه ها باید مطالعات جامع در خصوص طرح و اجرای آن و پیمانکار پروژه انجام شود.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :