کد خبر : 6305
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 82 بازدید

با حضور محمد زاده/کارگاه دوره سراسری تربیت مدرس روزنامه نگاری ‌کشور در استان لرستان بكار خود پایان داد

  کارگاه دوره سراسری تربیت مدرس روزنامه نگاری ‌در استان لرستان كه از روز گذشته با حضور خبرنگارانی از سراسر كشور در خرم آباد آغاز شد، عصر امروز پس برگزاری هشت كارگاه ویژه آموزشی با حضور محمد زاده معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه این کارگاهها پایان یافت.  به گزارش میرملاس نیوز؛ این […]

 

کارگاه دوره سراسری تربیت مدرس روزنامه نگاری ‌در استان لرستان كه از روز گذشته با حضور خبرنگارانی از سراسر كشور در خرم آباد آغاز شد، عصر امروز پس برگزاری هشت كارگاه ویژه آموزشی با حضور محمد زاده معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه این کارگاهها پایان یافت.

 به گزارش میرملاس نیوز؛ این دوره آموزشی به مدت دو روز و به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با هدف تقویت بنیه علمی خبرنگاران و ارتقای كیفی فعالیت های خبری خبرنگاران و رسانه های گروهی برگزار شد.

حجت الاسلام علی اسماعیلیان مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان در مراسم اختتامیه این کارگاهها افزود: رونق صنعت گردشگری و شكوفایی اقتصادی استان لرستان بستگی به شناسایی و معرفی كامل و جامع این قابلیت ها دارد كه یكی از مهم ترین ابزارهای تحقق این امر، رسانه ها هستند.

وی اظهار داشت: حضور جمعی خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان های مختلف كشور در استان لرستان و آشنایی با ظرفیت های بیشمار استان،‌می تواند عاملی برای معرفی بهتر استان در سطح كشور باشد.

مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود: برگزاری دوره آموزشی رسانه نیز با حضور گسترده خبرنگاران و روزنامه نگاران استان های مختلف كشور در خرم آباد نیز از دیگر اقدامات انجام شده در راستای رشد و تعالی استان لرستان است.

كارگاه آموزشی تربیت مدرس روزنامه ‌نگاری با عنوان ‘رسانه‌ها، از توسعه كیفی تا اخلاق رسانه‌ای’ با همكاری دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مدت دو روز در خرم آبا برگزارشد.

در این دوره آموزشی، مباحثی در زمینه های مصاحبه، عكس در مطبوعات، تهدیدهای فرهنگی و اجتماعی رسانه، مبانی ارتباطات و تجزیه و تحلیل اطلاعات، رسانه ها و جنگ نرم، روزنامه نگاری توسعه، خبرنویسی، روزنامه نگاری و چالش های سیاستگذاری در تلویزیون به صورت كارگاهی ارائه شد.

این كارگاه آموزشی دو روزه با حضور بیش از 90خبرنگارو روزنامه نگار از استان های مختلف كشور برگزار شد.

بازدید از قلعه تاریخی فلك الافلاك خرم آباد، منطقه تفریحی آبشار بیشه و ‌مجتمع تفریحی، تحقیقاتی 14 معصوم(ع) نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در حاشیه این كارگاه آموزشی بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :