کد خبر : 63155
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 150 بازدید

بدهي 11 ميليارد توماني برخي هم‌استاني‌ها به شركت مخابرات لرستان!

  مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از طلب 11 ميليارد توماني اين شركت از مشترکان تلفن ثابت طی سنوات گذشته خبر داد. به گزارش  میرملاس به نقل از ايرنا، مسیب قبادیان اظهار داشت: هم‌اکنون 468 هزار مشترک تلفن ثابت در استان وجود دارد و این در حالی است که برخی از این مشترکان بدهی خود […]

0-(8)

 

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از طلب 11 ميليارد توماني اين شركت از مشترکان تلفن ثابت طی سنوات گذشته خبر داد.
به گزارش  میرملاس به نقل از ايرنا، مسیب قبادیان اظهار داشت: هم‌اکنون 468 هزار مشترک تلفن ثابت در استان وجود دارد و این در حالی است که برخی از این مشترکان بدهی خود را به شركت پرداخت نکرده و علی‌رغم قطع تلفن، خط ثابت جدید با نام سایر اعضای خانواده دریافت کرده‌اند.
وی اظهار داشت: هم اکنون شرکت مخابرات لرستان، انواع خدمات ارتباطی و اینترنتی را به مشترکان ارائه می‌کند که برای ارائه هر چه بهتر این خدمات، نیازمند وصول این مطالبات است.
مديرعامل شركت مخابرات لرستان تصریح کرد: با اجرای طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت نیز در آمد‌های ناشی از این محل حدود 10 درصد کاهش یافته به طوری که کاهش درآمد مخابرات لرستان در این راستا سالانه 30 میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.
قبادیان تصریح کرد: در هر دوره صدور قبوض تلفن ثابت حدود 40 میلیارد ریال قبض صادر می‌شد که با اجرای طرح هم‌کدسازی‌، کاهش 10 درصدي داشته و این در حالی است که با توجه ویژه مردم به پرداخت بدهی تلفن ثابت و وصول مطالبات، شرکت مخابرات لرستان در حفظ و تقویت خدمات ارتباطی موفق‌تر خواهد بود.
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :