کد خبر : 63256
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 58 بازدید

مدير کل کار، تعاون و رفاه اجتماعي : بيشتر حوادث در لرستان در زمينه صنعت ساختمان است

  مدير کل کار، تعاون و رفاه اجتماعي لرستان گفت: بيشترين حوادثي که در استان لرستان رخ مي دهد، در زمينه صنعت ساختمان است. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، علي آشتاب در همايش انرژي و محيط زيست لرستان در خرم‌آباد، افزود: بيش از 7 هزار و 878 بازرسي از واحدهاي توليدي در لرستان […]

imageلs

 

مدير کل کار، تعاون و رفاه اجتماعي لرستان گفت: بيشترين حوادثي که در استان لرستان رخ مي دهد، در زمينه صنعت ساختمان است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، علي آشتاب در همايش انرژي و محيط زيست لرستان در خرم‌آباد، افزود: بيش از 7 هزار و 878 بازرسي از واحدهاي توليدي در لرستان در 9 ماهه سال‎جاري انجام شده است.

وي با تأکيد بر اينکه رعايت ايمني و سلامت حرفه‎اي يک ضرورت است، اظهار کرد: ايمني و سلامت حرفه‎اي تنها رعايت حال ديگران نيست، ارتقاي سلامت موجب افزايش بهره‎وري و ارتقاي سلامت کارکنان مي‎شود.

مدير کل کار، تعاون و رفاه اجتماعي لرستان تصریح کرد: در جهت حفاظت از محيط زيست و ايجاد يک محيط شاداب بايد به‎صورت عمومي فرهنگ‎سازي شود.

آشتاب با اشاره به مشاغل سخت و زيان‎آور، اضافه کرد: بيش از يک‎هزار و 956 پرونده در زمينه مشاغل سخت و زيان‎آور در استان لرستان بررسي شده است.

وی با بيان اينکه در بنگاه‎هاي اقتصادي لرستان مسائل حاد زيست محيطي وجود ندارد، گفت: بيشتر حوادث در لرستان در زمينه صنعت ساختمان است.

این مسئول با تأکيد بر اينکه سطح ايمني و بهداشت کار بايد در استان لرستان ارتقا يابد، افزود: کارکناني که در يک حادثه منجر به فوت مي‎‏شوند، به علت بي‎توجهي به نکات ايمني و بهداشت محيط کار است و اين موضوع براي هر يک نفر فوتي بيش از يک ميليارد تومان براي جامعه و صنايع هزينه مي‌‏برد.

وی اظهار کرد:  صدا و سيما و رسانه‎ها و دستگاه‎هاي فرهنگي در زمينه ترويج فرهنگ حفاظت از محيط زيست کمک کنند.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :