کد خبر : 63407
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 108 بازدید

بیمارستان تأمین اجتماعی پلدختر دهه فجر امسال افتتاح می‌شود

    امام جمعه پلدختر گفت: بیمارستان تأمین اجتماعی پلدختر دهه فجر امسال با حدود ۱۷ نفر پرسنل شروع به فعالیت می‌کند. حجت الاسلام علی محمد لروند در گفت‌وگو با خبرنگاران  اظهار داشت: درمانگاه تأمین اجتماعی نقش مهمی در کاهش هزینه درمان مردم این شهرستان دارد. وی افزود: بیمارستان تأمین اجتماعی پلدختر در دهه فجر با […]

IMG23063610

 

 

امام جمعه پلدختر گفت: بیمارستان تأمین اجتماعی پلدختر دهه فجر امسال با حدود ۱۷ نفر پرسنل شروع به فعالیت می‌کند.

حجت الاسلام علی محمد لروند در گفت‌وگو با خبرنگاران  اظهار داشت: درمانگاه تأمین اجتماعی نقش مهمی در کاهش هزینه درمان مردم این شهرستان دارد.

وی افزود: بیمارستان تأمین اجتماعی پلدختر در دهه فجر با حدود 17 نفر پرسنل شروع به فعالیت خواهد کرد، این افراد در آزمونی توسط سازمان سنجش کشور که به شکل متمرکز برگزار شد، استخدام شده‌اند.

امام جمعه پلدختر با اشاره به وجود بیکاری جوانان این شهرستان عنوان کرد: وجود این بیمارستان هم در بحث اشتغالزایی و هم در رفع برخی از مشکلات مردم مؤثر است.

وی بیان کرد: طی بازدیدی که از بیمارستان تأمین اجتماعی انجام شد امکانات این بیمارستان همه آماده است که در چند روز آینده راه‌اندازی می‌شود.

لروند تصریح کرد: بیمارستان تأمین اجتماعی این شهرستان به اسم شهدای پلدختر نامگذاری شده است و مجهز به دندانپزشکی و آزمایشگاه است.

وی درباره بیمارستان تأمین اجتماعی در این شهرستان خاطرنشان کرد: وجود بیمارستان تأمین اجتماعی یکی از نیازهای مردم این شهرستان است و می‌تواند کمک بزرگی برای قشر کم‌درآمد باشد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :