کد خبر : 63450
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 268 بازدید

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فردا به لرستان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

    فرماندار دورود گفت: مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فردا برای بازدید از روند بازسازی خطوط ریلی لرستان به این استان سفر می‌کند. به گزارش میرملاس ؛ ماشاالله نعمتی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: محسن پور سید آقایی مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فردا برای بازدید از روند بازسازی خطوط ریلی لرستان […]

139206191405103091135303

 

 

فرماندار دورود گفت: مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فردا برای بازدید از روند بازسازی خطوط ریلی لرستان به این استان سفر می‌کند.

به گزارش میرملاس ؛ ماشاالله نعمتی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: محسن پور سید آقایی مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فردا برای بازدید از روند بازسازی خطوط ریلی لرستان به این استان سفر می‌کند.

وی با اشاره به هدف سفر مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به لرستان افزود: هدف مدیرعامل راه آن کشور از سفر به لرستان بازدید از روند بازسازی خطوط ریلی لرستان است که در سال 93 به دلیل فرسودگی دچار مشکلات  و سوانح زیادی شده است.

فرماندار دورود گفت: رهاسازی قطعات ماهی به داخل رودخانه سزار دورود که در جریان واژگونی قطار و وارد شدن مواد شیمیایی به این رودخانه 120 هزار قطعه ماهی تلف‌شده بودند از دیگر برنامه‌های این سفر است.

نعمتی عنوان کرد: آخرین برنامه مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در سفر به لرستان، جلسه با مسئولان راه‌آهن استان است که عصر فردا برگزار می‌شود و بعدازاین جلسه مدیرعامل راه آهن کشور، لرستان را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

به گزارش تسنیم 26 شهریورماه امسال براثر واژگونی یک قطار باری در خطوط ریلی لرستان که حاوی سود سوزآور (هیدوکسید سدیم ) بود، 60 هزار لیتر از هیدروکسید سدیم به داخل رودخانه سزار دورود وارد شد و 120 هزار قطعه ماهی در اثر ورود اسید به این رودخانه نابود شدند و خسارت 12 میلیارد ریالی به محیط ‌زیست استان وارد کرد.

وقوع 9 حادثه ریلی در هشت ماه نخست امسال در خطوط ریلی لرستان و انتقاد مسئولان استانی از وضعیت خطوط فرسوده استان سبب شد در تاریخ 22 آبان ماه امسال عملیات بازسازی 12 کیلومتر از 90 کیلومتر خطوط ریلی لرستان آغاز شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :